Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Największą dominację stanowią drzewa bukowe. Znajdują się tu również ścieżki przyrodnicze, dzięki którym nikogo nie ominie nic ciekawego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Największą dominację stanowią drzewa bukowe. Znajdują się tu również ścieżki przyrodnicze, dzięki którym nikogo nie ominie nic ciekawego."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Największą dominację stanowią drzewa bukowe. Znajdują się tu również ścieżki przyrodnicze, dzięki którym nikogo nie ominie nic ciekawego.

4

5 Podczas spaceru możemy spotkać różnych mieszkańców lasu. Najczęściej spotykanym ssakiem jest sarna.

6 Idąc przez las zimą możemy podziwiać piękne widoki ośnieżonych i oszronionych drzew. Widoki te zapierają dech w piersiach i są nie do opisania. Zdjęcia nie ukazują piękna jakie daje nam natura.

7 Bory występują przede wszystkim na glebach bielicowych.

8 Pobliskie lasy zapraszają wręcz do spacerów. Piękne widoki i spokój – to gwarancja dobrego samopoczucia przez nasze spacerowe okolice.

9

10 Wykonała: Anna Wodzisz Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Monte Cassino „Nie było nas, był las. Nie będzie nas, będzie las.”


Pobierz ppt "Największą dominację stanowią drzewa bukowe. Znajdują się tu również ścieżki przyrodnicze, dzięki którym nikogo nie ominie nic ciekawego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google