Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA"— Zapis prezentacji:

1 POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA
WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW Procedury pomiaru ostrości wzroku u osób dalekowzrocznych na przykładzie wybranej grupy badawczej Jan Kowalski Kierunek: Fizyka techniczna Specjalność: Optometria Promotor: dr inż. Pan(i) Promotor To jest jedynie przykładowy szablon prezentacji! Nie należy z niego korzystać przy obronie!

2 Plan prezentacji Procedury pomiaru ostrości wzroku Ostrość wzroku
Cel pracy Wyniki badań Wnioski Wstęp teoretyczny około 30% Część praktyczna około 70% Całość prezentacji – około 12 slajdów To jest jedynie przykładowy szablon prezentacji! Nie należy z niego korzystać przy obronie!

3 Procedury pomiaru ostrości
Prezentacja celowo nie ma tła aby ten schemat się nie powtarzał (należy wybrać własne). Proszę pamiętać o ograniczeniu tekstu umieszczanego na slajdach do minimum. Podobnie jak w samej pracy proszę pamiętać o umieszczaniu odnośników literaturowych do treści wyświetlanych na slajdach. To jest jedynie przykładowy szablon prezentacji! Nie należy z niego korzystać przy obronie!

4 Cel pracy Przewidywany czas trwania prezentacji to 10 min, nie więcej.
Nie należy odczytywać zawartości slajdów. Prezentacja powinna wyglądać schludnie. Nadmierna ilość „wodotrysków” w postaci dynamicznych animacji utrudnia odbiór słuchaczom. To jest jedynie przykładowy szablon prezentacji! Nie należy z niego korzystać przy obronie!

5 Wyniki badań Generalnie proszę traktować prezentację jako „spis treści” służący do ustalenia kolejności przekazywania informacji a nie jako książkę, z której odczytuje się informacje. To jest jedynie przykładowy szablon prezentacji! Nie należy z niego korzystać przy obronie!

6 Wnioski Tutaj należy umieścić najważniejsze wnioski wynikające z pracy. To jest jedynie przykładowy szablon prezentacji! Nie należy z niego korzystać przy obronie!


Pobierz ppt "POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA"

Podobne prezentacje


Reklamy Google