Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NORY PODBIJAJĄ LEUVEN ODCINEK 5. ZGROMADZENIE SIÓSTR WIECZNIE WYCHODZĄCYCH ( SIOSTRY WĘDROWNICZKI ) NORY ODKRYWAJĄ SWOJE NOWE POWOŁANIE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NORY PODBIJAJĄ LEUVEN ODCINEK 5. ZGROMADZENIE SIÓSTR WIECZNIE WYCHODZĄCYCH ( SIOSTRY WĘDROWNICZKI ) NORY ODKRYWAJĄ SWOJE NOWE POWOŁANIE."— Zapis prezentacji:

1 NORY PODBIJAJĄ LEUVEN ODCINEK 5

2 ZGROMADZENIE SIÓSTR WIECZNIE WYCHODZĄCYCH ( SIOSTRY WĘDROWNICZKI ) NORY ODKRYWAJĄ SWOJE NOWE POWOŁANIE

3 Zakonny team tworzą : -Matka przełożona Agnieszka od budzika -Siostra Nora od RTV i AGD -Siostra Haneczka od kalkulatora

4 Matka przełożona : - Budzi o wschodzie słońca (w sam raz na Anioł Pański) -Planuje każdy posiłek (bigos czy bigos, a może bigos???) -Zastępuje GPS i zawsze znajdzie drogę do celu (niekoniecznie najkrótszą) Funkcje diakonijne (dla niewtajemniczonych : służebne)

5 Siostra Nora : -Robi za punkt „I” (nie mylić z „G”!!!!) -Jest klasztornym kronikarzem (zrobić, przerobić, zapisać) -Uwiecznia każdy ważny lub mniej ważny moment z życia zakonu

6 Siostra Haneczka : -Jest zakonnym milfreserem (co kto nie doje - Haneczka nie pogardzi) -Służy zgromadzeniu jako kasa fiskalna i kalkulator (JEJ MOTTO : kochajmy się jak siostry, rachujmy się jak Żydzi) -Pełni rolę przenośnego translatora (jakość pierwsza klasa, ale bez wzmacniacza fonii)

7 11.00-12.00 OD ŚNIADANIA DO OBIADU 12.30 PLANOWANE WYJŚCIE 12.40 WYMARSZ 12.45 BIEG ZA AUTOBUSEM 12.47 WYMOWNY UŚMIECH I ZALOTNE SPOJRZENIE W STRONĘ PANA KIEROWCY (KAŻDA MA SWOJEGO OSOBISTEGO ) 13.00 LUNCH U MAFIOSÓW 14.30 PORYWAJĄCE WYKŁADY 16.00 SZOPINK W DELHAIZIE 17.00 OBIAD WŁAŚCIWY (BIGOS ALBO BIGOS) 18.45 SPRINT NA AEROBIK 20.30 BICZE WODNE 21.00 KOLACJA + DYSKUSJA PANELOWA (DO PÓŹNYCH GODZIN NOCNYCH) 2.00 SILENTIUM SACRUM ROZKŁAD JAZDY SIÓSTR WĘDROWNICZEK :

8 Choć nasze zgromadzenie jest typowo żeńskie to klasztor koedukacyjny. Z naszymi braćmi w Chrystusie Panu dzielimy wszystko… prócz pościeli (śpimy w śpiworkach) Współżycie w zakonach mieszanych bywa wyjątkowo trudne (pozdro dla waszego Opy Kazia od Kamasutry)

9 Sztandarowym przykładem może być tu brat Kudłaty i siostra Haneczka Choć mieszkają przez ścianę to się jeszcze nie dotarli (już miesiąc zmagań za nimi) Brat Kudłaty sądząc po odorze pracuje zapewne w browarze. Robi nadgodziny i dodatkowo zabiera pracę do domu. Jest taki honorowy, że nie przyjmuje niczyjej pomocy, nawet siostry Haneczki.

10 Kłopoty komunikacyjne nie są także obce siostrze Norze i bratu Ciapkowi. Co by przy Nim nie powiedziała to sprośność nad sprośnościami!!!

11 Wyjątek stanowią nasza matka przełożona i przeor Lolo, którzy rozumieją się praktycznie bez słów. Nie ma się co dziwić, oboje są tacy nieśmiali i małomówni…

12 W maju zapraszamy na rekolekcje powołaniowe, które poprowadzi zaprzyjaźniony inaczej brat Piorunochron Z błogosławieństwem i modlitwą Siostry Wędrowniczki


Pobierz ppt "NORY PODBIJAJĄ LEUVEN ODCINEK 5. ZGROMADZENIE SIÓSTR WIECZNIE WYCHODZĄCYCH ( SIOSTRY WĘDROWNICZKI ) NORY ODKRYWAJĄ SWOJE NOWE POWOŁANIE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google