Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Barka 1. Pan kiedyś stanął nad brzegiem, Szukał ludzi gotowych pójść za Nim; By łowić serca Słów Bożych prawdą. Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Barka 1. Pan kiedyś stanął nad brzegiem, Szukał ludzi gotowych pójść za Nim; By łowić serca Słów Bożych prawdą. Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,"— Zapis prezentacji:

1 Barka 1. Pan kiedyś stanął nad brzegiem, Szukał ludzi gotowych pójść za Nim; By łowić serca Słów Bożych prawdą. Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

2 Barka 2. Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce. Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

3 Barka 3. Ty, potrzebujesz mych dłoni, Mego serca młodego zapałem Mych kropli potu I samotności. Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

4 Barka 4. Dziś wypłyniemy już razem Łowić serca na morzach dusz ludzkich Twej prawdy siecią I słowem życia. Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów

5 Sutanna 1.Nie słyszałeś Jego słów i nie pukał w twoje drzwi, a jednak przyszedłeś do Niego. On ci krzyż dać swój mógł wśród życiowych dróg. Zapukałeś i stanąłeś u drzwi Jego. Ref. Wystarczyła ci sutanna uboga i ubogi wystarczył ci ślub, bo wiedziałeś kim jesteś dla Boga i wiedziałeś co tobie dał Bóg.

6 Sutanna 2.Cóż ci Jezus mógł dać oprócz trudnej drogi swej? Cóż ci mógł powiedzieć w powitaniu? Dobrze wie jak trudne są Jego drogi i najczęściej mówi w powołaniu. Ref. Wystarczyła ci sutanna uboga i ubogi wystarczył ci ślub, bo wiedziałeś kim jesteś dla Boga i wiedziałeś co tobie dał Bóg.

7 Sutanna 3.Przechodziłeś wiele chwil, wiele trudnych w życiu chwil i żegnałeś się z domem rodzinnym i wiedziałeś, że nie wrócisz już nigdy i że życie twoje odtąd będzie inne. Ref. Wystarczyła ci sutanna uboga i ubogi wystarczył ci ślub, bo wiedziałeś kim jesteś dla Boga i wiedziałeś co tobie dał Bóg.

8 Sutanna 4.Jeśli chcesz, bym służył tylko sercu Twojemu, jeśli kochasz choć troszeczkę, kochasz mnie. Prowadź Jezu, prowadź proszę, Przyjacielu niezrównany w zwykłą szatę powołania ubierz mnie. Ref. Wystarczyła ci sutanna uboga i ubogi wystarczył ci ślub, bo wiedziałeś kim jesteś dla Boga i wiedziałeś co tobie dał Bóg.

9 Abba Ojcze 1. Ty wyzwoliłeś nas Panie Z kajdan i samych siebie A Chrystus stając się bratem Nauczył nas wołać do Ciebie: Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze!

10 Abba Ojcze 2. Bo Kościół jak drzewo życia W wieczności zapuszcza korzenie Przenika naszą codzienność I pokazuje nam Ciebie Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze!

11 Abba Ojcze 3. Bóg hojnym Dawcą jest życia On wyswobodził nas z śmierci I przygarniając do siebie Uczynił swoimi dziećmi. Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze

12 Abba Ojcze 4. Wszyscy jesteśmy braćmi Jesteśmy jedną rodziną. Tej prawdy nic już nie zaćmi I teraz jest jej godzina.

13 Gdy drogi pomyli los zły
Gdy drogi pomyli los zły I oczy mgłą zasnuje Miej w sobie tę ufność Nie lękaj się A kiedy gniew świat Ci przysłoni I zazdrość jak chwast zakiełkuje Nie lękaj się!

14 Gdy drogi pomyli los zły
Ty tylko mnie poprowadź Tobie powierzam mą drogę Panie mój /2x

15 Gdy drogi pomyli los zły
Poprowadź jak Jego prowadzisz Przez drogi najprostsze z możliwych I pokaż mi jedną Tę jedną z nich A kiedy już głos Twój usłyszę I karmić się będę nim co dzień Miej w sobie tę ufność Nie lękaj się!

16 Gdy drogi pomyli los zły
Ty tylko mnie poprowadź Tobie powierzam mą drogę Panie mój /2x


Pobierz ppt "Barka 1. Pan kiedyś stanął nad brzegiem, Szukał ludzi gotowych pójść za Nim; By łowić serca Słów Bożych prawdą. Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google