Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ja, [N.], biorę ciebie, [N.], za żonę (męża) i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ja, [N.], biorę ciebie, [N.], za żonę (męża) i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 Ja, [N.], biorę ciebie, [N.], za żonę (męża) i ślubuję ci miłość,
wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci.

5

6

7

8

9

10 T: Czy droga do nieba jest zamknięta dla rozwodników?
Kościół, troszcząc się o zbawienie wszystkich ludzi, otacza duszpasterską opieką również osoby żyjące w związkach niesakramentalnych. Osoby te są wezwane do życia religijnego poprzez: wspólną modlitwę, udział duchowy we Mszy Świętej, adorację Najświętszego Sakramentu, pielgrzymki, przekazywanie wiary dzieciom, uczestniczenie w rekolekcjach, czytanie Pisma Świętego, zaangażowanie się w działalność we wspólnotach przy parafii.

11 T: Czy droga do nieba jest zamknięta dla rozwodników?
Zadanie domowe 1. Pomódl się w intencji rodzin zagrożonych rozwodem lub separacją, a w szczególnie za dzieci, które najmocniej przeżywają rodzinną tragedię. 2. Zaplanuj najbliższą niedzielę i poświęć ją tylko dla swojej rodziny. 3. Przeczytaj świadectwo Agnieszki (podręcznik ucznia), i rozważ, jak chcesz poprowadzić swoje życie, by było szczęśliwe.


Pobierz ppt "Ja, [N.], biorę ciebie, [N.], za żonę (męża) i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci."

Podobne prezentacje


Reklamy Google