Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W.KRUK jedyny od 170 lat.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W.KRUK jedyny od 170 lat."— Zapis prezentacji:

1 W.KRUK jedyny od 170 lat

2 Oferta dedykowana klientom instytucjonalnym:
Karnety jubilerskie o wartościach 50zł, 100zł, 500zł (możliwość dowolnego nominału). Produkty tworzone na indywidualne zamówienia tj. statuetki, proporce, pinsy (różne okazje, uroczystości itp.). Zegarki renomowanych marek:  Rolex, IWC, Omega, Breitling , Tag Heuer, Longines, Tissot, Certina . Biżuteria z elementami krzemienia pasiastego – tak cenionego na świecie kamienia. Biżuteria ze standardowej oferty – znakowana na życzenie (lub znakowane opakowania). Jubileusze, różne uroczystości, nagrody dla partnerów – statuetki, produkty przygotowane specjalnie pod okoliczności. Programy lojalnościowe  - produkt do wykorzystania: karnet jubilerski. Produkty pod akcje marketingowe i trade marketingowe.

3 Karnety jubilerskie * o wartościach: 50 zł, 100 zł, 500 zł (możliwość dowolnego nominału). Do wykorzystania we wszystkich salonach w Polsce „Komfort trafnego wyboru dla Ciebie i Twojej firmy” * Dotyczy wszystkich aktualnych promocji w salonach.

4 Projekty indywidualne Z pasją zmieniamy pomysł w wyjątkowy i unikatowy produkt. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy …. Złote Kaczki Nagroda Kisiela Bursztynowy Motyl Człowiek Roku Wprost Srebrne Jabłka Indywidualne statuetki dla firm

5 W.KRUK – EKSPERT W DZIEDZINIE ZEGARKÓW

6 „Wyjątkowo doceniasz Partnerów „
Krzemień pasiasty Krzemień Pasiasty - zwany Polskim Diamentem. Jest to unikalny minerał występujący wyłącznie w Polsce, nadaje mu to „polską duszę” !!! Krzemień Pasiasty to dekoracyjny kamień jubilerski z charakterystycznym regularnym ułożeniem ciemnych i jasnych warstw, które tworzą niepowtarzalne wzory w odcieniach bieli, szarości, beżu, brązu i czerni. Rzadkość występowania i niespotykana jego twardość skłania do porównywana go do diamentu. „Wyjątkowo doceniasz Partnerów „

7 „Niech Świat się za Tobą ogląda !!!”
Biżuteria W.KRUK Biżuteria W.KRUK to nie tylko piękno, klasa i elegancja - to także zaufanie i unikatowy produkt. Pasja tworzenia wyjątkowych rzeczy, budzących miłość, przyjaźń czy uśmiech jest dla marki równie ważna jak kunszt i precyzja ich wykonania. „Niech Świat się za Tobą ogląda !!!”

8 Jubileusze, uroczystości, nagrody
Jubileusze, uroczystości, nagrody !!! Na Twój jubileusz, obchody istnienia firmy, uroczystości, nagrody, unikatowe prezenty – przygotujemy wyjątkowy produkt Statuetki, pinsy, spinki, biżuteria, dyplomy, itp..

9 Autorskie kolekcje W.KRUK co roku prezentuje autorskie kolekcje Anny Orskiej, którą fascynuje tworzenie przedmiotów bliskich człowiekowi. W procesie tworzenia kieruje się przede wszystkim intuicją. To ona podpowiada jej, że na pozór nie pasujące do siebie światy tworzą harmonijną całość. Autorskie kolekcje W.KRUK cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy wiedzą, że tylko w salonach W.KRUK mogą znaleźć oryginalne i unikatowe wzory biżuterii.


Pobierz ppt "W.KRUK jedyny od 170 lat."

Podobne prezentacje


Reklamy Google