Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1 Kampania reklamowa Somfy 2013 Promocja: Pomysł na… dom bez kabli.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1 Kampania reklamowa Somfy 2013 Promocja: Pomysł na… dom bez kabli."— Zapis prezentacji:

1 1 Kampania reklamowa Somfy 2013 Promocja: Pomysł na… dom bez kabli

2 2 Opis promocji Szanowni Państwo, W dniach 12 sierpnia- 8 września Somfy będzie prowadziła kolejną, reklamową kampanię telewizyjną. Naszym wspólnym celem jest zwiększenie rozpoznawalności branży osłonowej oraz rozpoznawalności marek lokalnych i ogólnopolskich. Tym razem proponujemy Państwu udział w akcji promocyjnej zatytułowanej: Pomysł na… dom bez kabli Szczegółowy opis proponowanych przez nas działań znajdą Państwo na kilku kolejnych slajdach. Ponadto chcielibyśmy podziękować wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w naszych poprzednich działaniach. Będzie nam niezmiernie miło jeśli zechcą się Państwo przyłączyć do planowanych przez nas promocji. Jednocześnie przypominamy, że tym razem dla najaktywniejszych sprzedawców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

3 3 Pomysł na…dom bez kabli promocja w 3 krokach użytkownik końcowy składa zamówienie na produkty z napędami io firmy Somfy w salonie Somfy Experta Użytkownik końcowy w salonie Somfy Experta wypełnia formularz uczestnictwa w promocji Somfy Expert przy finalizacji sprzedaży dołącza odpowiednią ilość Smoove Origin io za 1 PLN netto składa zamówienie na wybrane produkty końcowe punkt sprzedaży zamawia w Somfy przysługujący produkt za 1 PLN do końca listopada punkt sprzedaży rozlicza w Somfy urządzenia, które zakupił w promocyjnej cenie

4 3 kroki dla Somfy Experta 4 Co trzeba zrobić, żeby przystąpić do promocji? Podpisać i odesłać do Somfy porozumienie Zamówić na specjalnym formularzu Smoove Origin io Do 30.11.2013r. Przesłac do Somfy dokumenty rozliczające promocję.

5 5 WAŻNE DATY CZAS TRWANIA PROMOCJI: 12.08.2013- 31.10.2013 R. FAKTURA FINALNA MUSI BYĆ WYSTAWIONA DO 31.10.2013 R. ROZLICZENIE PROMOCJI W SOMFY DO 30.11.2013 R.

6 6 WAŻNE DATY UWAGA!!! PO TERMINIE 30.11.2013R. NIE PRZYJMUJEMY I NIE ROZLICZAMY ŻADNYCH DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH!!!! WSZYSTKIE NIEROZLICZONE PRODUKTY ZOSTANĄ ZAFAKTUROWANE KLIENTOM PO AKTUALNYCH CENACH ZAKUPU.

7 7 JEŚLI BĘDĄ MIELI PAŃSTWO PYTANIA, PROSIMY O KONTAKT: Alicja Rzeczkowska alicja.rzeczkowska@somfy.com lub Karolina Bednarz karolina.bednarz@somfy.com


Pobierz ppt "1 Kampania reklamowa Somfy 2013 Promocja: Pomysł na… dom bez kabli."

Podobne prezentacje


Reklamy Google