Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podsumowanie działalności w I semestrze roku szkolnego 2014/2015.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Podsumowanie działalności w I semestrze roku szkolnego 2014/2015."— Zapis prezentacji:

1 podsumowanie działalności w I semestrze roku szkolnego 2014/2015

2

3 Konsekwentnie trzymaliśmy się tradycji „Kolorowych piątków” oraz codziennego losowania „Szczęśliwego numerka” przez uczniów Grzegorza Piłkowskiego i Kacpra Gutowskiego z klasy IIIa. Dbaliśmy o naszą tablicę SMS na II piętrze szkoły, gdzie co dwa tygodnie można czytać „świeże” artykuły naszych kolegów i koleżanek, których pracę nadzorują Igor Łapin z IIIe i Antek Kubiak z IIf.

4

5 Monitorowaliśmy pracę naszej koleżanki z klasy 3e Doroty Ostrowskiej w Młodzieżowej Radzie Bielan oraz Bartka Pilaszka w Młodzieżowej Radzie Bielan i w Młodzieżowej Radzie Warszawy. Wykorzystywaliśmy swoje kreatywne pomysły do podtrzymywania akcji „Szalonych 13”. Zajęły się tym Joanna Bielska oraz Julia Litwin z 3 e.

6

7 Na bieżąco monitorowaliśmy i dołączaliśmy materiały na stronę internetową szkoły, by każdy mógł na niej znaleźć bieżące informacje i aktualne wydarzenia. Działaliśmy wspólnymi siłami w aktywnie działających Sekcjach, to jest: Sekcji Dziennikarskiej, Sekcji Multimedialnej, Sekcji Plastycznej, Sekcji Charytatywnej, Sekcji Biznesowej i Sekcji Zdrowotnej.

8

9 Zorganizowaliśmy wybory na stanowisko Rzecznika Praw Ucznia, które odbyły się w dniu 3 września 2014 roku. Wzięli w nich udział uczniowie z całej szkoły, a na wyżej wymienione stanowisko wybraliśmy panią Agnieszkę Smejdę i panią Katarzynę Chojnacką. Zorganizowaliśmy wybory na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci aktywnie prowadzili swoje kampanie wyborcze trwające od 22 do 26 września 2014roku. 28 września uczniowie całej szkoły oddali głosy na swoich faworytów. W efekcie przewodniczącym został Antoni Martynowicz z klasy 3e, a vice przewodniczącymi zostały Dorota Ostrowska z klasy 3e i Wiktoria Górko z klasy 3b.

10

11 Możemy również pochwalić się kawiarenką „U Antka”, dzięki której klasy delegowane przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego funkcjonowały w czasie zebrań i uroczystości szkolnych. Cały dochód przechodził na ręce klas organizujących kawiarenkę, zasilając ich fundusz klasowy. Naszymi specjalistami od sprzętu nagłaśniającego byli Paweł Pawlik z IIIa, Ignacy Sakiewicz z IIb, Daniel Borkowski z Id, Piotr Marud z Ie oraz Filip Zęgota, Szymon Bratek i Bartłomiej Grabski z Ib. Dzięki naszemu koledze Krzysztofowi Turbańskiemu z IIf nasza strona internetowa jest ciągle aktualizowana i dostarcza coraz to nowych informacji.

12

13 Naszym szkolnym radiowęzłem zajmowali się : Piotr Kielak i Patryk Bandyra z IIg oraz Maja Błaszkiewicz i Agata Biernacka z IIf

14 Bluzy i koszulki naszego gimnazjum, Aktywnie działać w Sekcjach SU, Pomóc w organizacji balu dla klas 3, Organizować dyskoteki, Pomóc w organizacji Dnia Otwartego dla szóstoklasistów, Spędzać świetnie czas razem przygotowując wiele działań i aktywności na rzecz naszej szkoły i najbliższego otoczenia.

15


Pobierz ppt "Podsumowanie działalności w I semestrze roku szkolnego 2014/2015."

Podobne prezentacje


Reklamy Google