Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gogolin – dobry pomysł na długie lata Inicjatywy Gogolin - 2008 Przedsiębiorczość, Samorządność, Ludzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gogolin – dobry pomysł na długie lata Inicjatywy Gogolin - 2008 Przedsiębiorczość, Samorządność, Ludzie."— Zapis prezentacji:

1 Gogolin – dobry pomysł na długie lata Inicjatywy Gogolin - 2008 Przedsiębiorczość, Samorządność, Ludzie

2 Przedsiębiorczość Sentrex Sp. z o.o., Na terenie inwestycyjnym oferowanym przez gminę został zbudowany nowoczesny zakład poligraficzny, zatrudniający 30 osób. Firma posiada certyfikaty jakości ISO 9001 i 2000. SENTREX Sp. z o.o. jest drukarnią fleksograficzną, zajmuje się zadrukiem papieru z roli na rolę oraz produkcją torebek papierowych jednowarstwowych. Posiada 5 maszyn drukarskich z możliwością druku 1-8 kolorów oraz 2 nowoczesne torebkarki. Świadczy swoje usługi zarówno w kraju jak i poza nim.

3 Przedsiębiorczość Twoje Biuro Podróży JAWA TOUR oraz księgarnia ALINA z siedzibą w Gogolinie, działa od 15. lat oferując profesjonalną obsługę ruchu turystycznego, zatrudnia 8 osób. Jest organizatorem imprez i agentem innych biur umożliwiając tym samym podróże po całym świecie.

4 Przedsiębiorczość Firma Gniotpol w 2008 r. została laureatem Opolskiej Nagrody Jakości przyznawanej przez Opolską Izbę Gospodarczą, na Międzynarodowych Targach Poznańskich Pol Eco 2008 zostało wyróżnione Złotym Medalem na produkt ZiTO – system do transportu i zbiórki odpadów. Bioenergy to jeden z największych producentów i operatorów biomasy w Polsce, produkujący m.in. pelety i brykiety z odpadów i pozostałości z produkcji leśnej. Zakład Produkcyjny w Gogolinie zatrudnia 10 osób. Firma została wyróżniona nagrodą Opolskie Euro 2008, w kategorii przedsiębiorczość.

5 Usługi Grota solna i ogród zimowy Na terenie przypałacowego parku w Kamieniu Śl., w dawnej chłodni, urządzono ogród zimowy i ogólnie dostępną grotę solną z tężniami solankowymi.

6 Usługi Gościniec św. Jacka Po przebudowie byłej restauracji, uruchomiono na terenie parku w Kamieniu Śl. Gościniec św. Jacka na 120 miejsc w 3 salach.

7 Usługi Restauracja Kasztelanka w Kamionku W istniejącym budynku restauracji adaptowano poddasze na organizację przyjęć okolicznościowych. Sala pomieści 120 osób.

8 Usługi Restauracja Danielka w Choruli Przy ul. 1-go maja w Choruli w listopadzie został uruchomiony nowy lokal gastronomiczny na 80 osób.

9 Usługi Polo Market W 2008r. powstaje w Gogolinie nowy sklep delikatesowy sieci Polo Market

10 Budownictwo Świetlica w Gogolinie - Strzebniowie Z inicjatywy Burmistrza Gogolina i Radnych Rady Miejskiej V Kadencji na wniosek mieszkańców budynek został przebudowany i zmodernizowany w latach 2007 - 2008. Prace adopcyjno-remontowe wykonał ZGKiM w Gogolinie. W budynku mieści się świetlica z dwoma mieszkaniami komunalnymi.

11 Budownictwo Budynek wielorodzinny na ul. Ks. Schulza W budynku przy ul. Ks. Schulza w Gogolinie kończy się kapitalny remont; do użytku zostanie oddanych 5 mieszkań komunalnych.

12 Budownictwo Inwestycje – budynek socjalny W 2008r. Gmina Gogolin otrzymała pozwolenie na budowę wielorodzinnego domu socjalnego przy ul Krapkowickiej. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 2 468 256,55 zł z czego Gmina otrzymała dotację z Banku Gospodarstwa Krajowego - Departament Funduszy Mieszkaniowych w Warszawie w kwocie 527 385,36 zł

13 Budownictwo Inwestycje – Osiedle Róż W Gogolinie, przy ul. Wyzwolenia, kończy się budowa osiedla mieszkaniowego w systemie deweloperskim składającego się z dużego budynku wielorodzinnego i jednorodzinnych domów szeregowych – w sumie 46 jednostek mieszkalnych. Wykonawcą jest firma Budopap z Krapkowic.

14 Budownictwo Inwestycje – Osiedle przy ul Norwida W Gogolinie, przy ul. Norwida powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych. Gmina Gogolin prowadzi intensywne działania przy uzbrajaniu terenu.

15 Gogoliński Klucz Sukcesu

16 Przedsiębiorczość Gogoliński Klucz Sukcesu Gogoliński Klucz Sukcesu dla: spółki SENTREX za rozwijanie działalności na terenie Gminy Gogolin, zbudowanie zakładu produkcyjnego i stworzenie nowych miejsc pracy - dobrą współpracę z władzami samorządowymi Gogoliński Klucz Sukcesu dla: Twojego Biura Podróży JAWATOUR za profesjonalną obsługę klientów, stworzenie szerokiej oferty usług, zbudowanie nowej siedziby biura oraz promocję Gminy Gogolin i wspieranie lokalnych inicjatyw.

17


Pobierz ppt "Gogolin – dobry pomysł na długie lata Inicjatywy Gogolin - 2008 Przedsiębiorczość, Samorządność, Ludzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google