Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła promująca zdrowie 2011/2012. W tym roku stawiamy na higienę ciała, umysłu i otoczenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła promująca zdrowie 2011/2012. W tym roku stawiamy na higienę ciała, umysłu i otoczenia."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła promująca zdrowie 2011/2012. W tym roku stawiamy na higienę ciała, umysłu i otoczenia.

2 Dzień czystych rąk w naszej szkole. Gazetka na temat zasad higieny i czystości. Gazetka na temat biernego palenia- realizujemy programy antynikotynowe. Korygujemy wady postawy i stóp na zajęciach korekcyjnych.

3 Quiz o zdrowiu dla klas 0-III Owocowe szaszłyki smakują wszystkim! Tydzień zdrowia w naszej szkole. Wesołe „Cytrynki” skandują hasło na temat zdrowia.

4 Happening na temat szkodliwości palenia. Dzień życzliwości i pozdrowień w naszej szkole. Pomagamy innym. Życzliwe podejście do kolegów to nasze motto.

5 Rodzinny rajd rowerowy.Aktywnie spędzamy czas na festynie rodzinnym. Zabawy z chustą animacyjną to odpoczynek dla ciała i ducha- festyn rodzinny. Cały czas dbamy, by zdrowo się odżywiać.

6 Oglądamy przedstawienia teatralne na temat właściwego zachowania się w różnych sytuacjach. Poprzez sport uczymy się zachowań fair play. Organizujemy konkursy plastyczne na temat higieny. Zabawy na śniegu to wspaniała forma odpoczynku.

7 Spotkanie ze strażakiem na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas wakacji. Realizujemy program „Ratujemy i uczymy ratować.” Bierzemy udział w turniejach wiedzy na temat bezpieczeństwa Realizujemy program „Kabecjanie dają radę”- spotkanie ze strażakiem.


Pobierz ppt "Szkoła promująca zdrowie 2011/2012. W tym roku stawiamy na higienę ciała, umysłu i otoczenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google