Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

N atalia C zapla. Bulimia jest zaburzeniem odżywiania. Polega na napadzie objadania się i wywoływaniu wymiotów, głodówek lub jedzeniu środków przeczyszczających.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "N atalia C zapla. Bulimia jest zaburzeniem odżywiania. Polega na napadzie objadania się i wywoływaniu wymiotów, głodówek lub jedzeniu środków przeczyszczających."— Zapis prezentacji:

1 N atalia C zapla

2 Bulimia jest zaburzeniem odżywiania. Polega na napadzie objadania się i wywoływaniu wymiotów, głodówek lub jedzeniu środków przeczyszczających.

3 Skutki bulimii: brak samoakceptacji, konflikty, odizolowanie, zaburzenia samokontroli, zaburzenia samoregulacji

4 ZMIANY: odwodnienie, niedobory pokarmowe, zmęczenie, ospałość, sucha skóra, depresja, bóle głowy

5 To, że nie wymiotujesz po jedzeniu, nie oznacza że nie masz bulimii. Inne metody to: przeczyszczanie się, głodówki, intensywne ćwiczenia fizyczne.

6

7 QUIZ Ile procent mężczyzn ma bulimie? ? a)12%-15% b)8%-10% c)9%-11% d)2%-5% Bulimia to… a)Rodzaj muzyki b)Problem z odżywianiem c)Kwiat d)Gra Przyczyną bulimi jest: … a)Temperatura b)Kaszel c)Ból zęba d)Izolacja


Pobierz ppt "N atalia C zapla. Bulimia jest zaburzeniem odżywiania. Polega na napadzie objadania się i wywoływaniu wymiotów, głodówek lub jedzeniu środków przeczyszczających."

Podobne prezentacje


Reklamy Google