Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SEKTY WCIĄŻ WERBUJĄ BĄDŹ CZUJNY!!!.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SEKTY WCIĄŻ WERBUJĄ BĄDŹ CZUJNY!!!."— Zapis prezentacji:

1 SEKTY WCIĄŻ WERBUJĄ BĄDŹ CZUJNY!!!

2 JEANNIE MILLE /BYŁA CZŁONKINI JEDNEJ Z SEKT - ZAMORDOWANA/
OSTRZEŻENIE !!! Byłej członkini jednej z sekt Zamordowanej za to, że opuściła jej szeregi JEŚLI SPOTKACIE LUDZI NAJBARDZIEJ PRZYJACIELSKICH, JAKICH TYLKO POTAFICIE SOBIE WYOBRAZIĆ, OTWARTYCH I SERDECZNYCH, PRAWIE BAJECZNYCH I JEŚLI SPOTKACIE LIDERA GRUPY PEŁNEGO NATCHNIENA, WYROZUMIENIA, CZUŁOŚCI I DOBROCI, JAKIEJ NIGDY NIE DOŚWIADCZYLIŚCIE... I KIEDY CEL GRUPY JEST CZYMŚ, CZEGO SOBIE NIGDY NIE WYOBRAŻALIŚCIE... I KIEDY TO WSZYSTKO WYDAJE SIĘ ZBYT PIĘKNE, BY MOGŁO BYĆ PRAWDZIWE, TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ TO JEST ZBYT PIĘKNE, BY MOGŁO BYĆ PRAWDZIWE. TE GRUPY SZUKAJĄ LUDZI INTELIGENTNYCH, MAJĄCYCH IDEAŁY, INTELEKTUALNIE I DUCHOWO „CIEKAWSKICH”... NIE PORZUCAJCIE TEGO, KIM JESTEŚCIE, NIE PORZUCAJCIE TEGO, CO ROBICIE, W CO WIERZYCIE... JEANNIE MILLE /BYŁA CZŁONKINI JEDNEJ Z SEKT - ZAMORDOWANA/

3 CO TO JEST SEKTA ? GRUPA LUDZI, KTÓRZY ODERWALI SIĘ OD KOŚCIOŁA LUB WSPÓLNOTY RELIGIJNEJ; GRUPA PRZYJĘŁA WŁASNE ZASADY DOKTRYNALNE I ORGANIZACYJNE O PIRAMIDALNEJ STRUKTURZE WŁADZY, OBOWIĄZKÓW I PRZYWILEJÓW; CZŁONKOWIE SEKTY SĄ PRZEKONANI O SŁUSZNOŚCI SWEGO ODDZIELENIA -NIEMOŻLIWE,BY TRWALI W BŁĘDZIE !!! JEDYNIE ONI POSIADAJĄ ZDAWCZĄ PRAWDĘ; NA CZELE GRUPY STOI MISTRZ,GURU – JEJ ZAŁOŻYCIEL,KTÓREMU WINNI CAŁKOWITE I BEZGRANICZNE POSŁUSZEŃSTWO.

4 DLACZEGO SEKTY FASCYNUJĄ MŁODZIEŻ ?
TAJEMNICA ODDZIAŁYWANIA SEKT POLEGA NA TYM, IŻ WYCHODZĄ LUDZIOM NAPRZECIW, SZUKAJA ICH TAM, GDZIE ONI SĄ, W SPOSÓB SERDECZNY,OSOBISTY, BEZPOŚREDNI WYDOBYWAJĄ ICH Z ANONIMOWOŚCI, WSPIERAJĄ ICH DĄŻENIA DO WSPÓŁUCZESTNICTWA, WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚCI, ZAANGAŻOWANIA, A TAKŻE SPRAWUJĄ NAD NIMI INTENSYWNĄ OPIEKĘ – POPRZEZ LICZNE KONTAKTY, ODWIEDZINY W DOMACH, NIEUSTAJĄCE WSPIERANIE I POMAGANIE.

5 TACY LUDZIE SĄ NAJBARDZIEJ PRZYDATNI. MOGĄ ONI WIELE ZROBIĆ DLA SEKTY.
UWAGA !!! SEKTY PRZEDE WSZYSTKIM POSZUKUJĄ LUDZI ZDOLNYCH, WRAŻLIWYCH, TWÓRCZYCH, PEŁNYCH ZAPAŁU I IDEI. TACY LUDZIE SĄ NAJBARDZIEJ PRZYDATNI. MOGĄ ONI WIELE ZROBIĆ DLA SEKTY.

6 DO SEKTY MOŻNA TRAFIĆ NA WIELE SPOSOBÓW.
PAMIĘTAJ !!! DO SEKTY MOŻNA TRAFIĆ NA WIELE SPOSOBÓW. MOŻE STAĆ SIĘ TO ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM, BĄDŹ W EFEKCIE ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANEGO WERBUNKU, JAKI DANA SEKTA PRZEPROWADZIŁA. CZŁONKIEM SEKTY NIE ZOSTAJE SIĘ W CIĄGU GODZINY, JEDNEGO DNIA, CZY TYGODNIA. ZAZWYCZAJ JEST TO PROCES STOPNIOWY, ROZCIĄGNIĘTY W CZASIE.

7 ZAPAMIĘTAJ!! SEKTY NIGDY NIE PRZYCHODZĄ DO NAS Z PUSTYMI RĘKAMI, ZAWSZE MAJĄ NAM COŚ DO ZAOFEROWANIA

8 SEKTY WERBUJĄC OFERUJĄ:
DARMOWĄ POMOC W ŻYCIU CODZIENNYM, DARMOWY POCZĘSTUNEK (uczty wegetariańskie ), KURSY I SZKOLENIA (np. nauka języka obcego, technik medytacyjnych), MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA EMOCJONALNEGO I PSYCHICZNEGO, TANIE WYJAZDY WAKACYJNE.

9 W POLSCE DZIAŁA PONAD 300 SEKT.
Rocznie polska policja notuje ok.. 10 tys. przypadków zaginięć. W większości chodzi o ludzi młodych. Ostatnio także w niektórych rejonach naszego kraju zanotowano wzrost samobójstw popełnianych przez ludzi młodych. Autopsje potwierdziły rytualny charakter tych czynów.

10 ROKROCZNIE OBSERWUJEMY WZMOŻONĄ AKTYWNOŚĆ SEKT.
WYPRACOWANE METODY WERBOWANIA NOWYCH CZŁONKÓW POWODUJĄ, ŻE KAŻDEGO ROKU WIELU MŁODYCH LUDZI ZRYWA KONTAKT Z NAJBLIŻSZYMI, OPUSZCZA RODZINY I PRZEPADA W SEKTACH.

11 Do najbardziej aktywnych sekt należą:
Kościół Zjednoczeniowy Monna, Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny (Hare Kryszna), Kościół Scjentologiczny, Rodzina – Dzieci Boga, Sataniści, Niebo,

12 OBIECUJĄ RAJ, SPEŁNIENIE I PRAWDĘ,
OSTRZEŻENIE !!! SEKTY OBIECUJĄ CZŁOWIEKOWI WOLNOŚĆ, A PRZYNOSZĄ ZNIEWOLENIE. OBIECUJĄ RAJ, SPEŁNIENIE I PRAWDĘ, A W KONSEKWENCJI OKAZUJE SIĘ, JAK POKAZUJE HISTORIA I DOŚWIADCZENIE, SĄ MIEJSCEM LUDZKIEGO NIESZCZĘŚCIA I OGROMNEGO CIERPIENIA.

13 Nie daj się SEKTOM !!! BĄDŹ CZUJNY!

14 Koniec


Pobierz ppt "SEKTY WCIĄŻ WERBUJĄ BĄDŹ CZUJNY!!!."

Podobne prezentacje


Reklamy Google