Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Poznaj telewizję z nagrań…. Więcej niż Telewizja- dajemy Centrum Rozrywki Wyobraź sobie....piątkowy wieczór, na wygodnej kanapie oglądasz właśnie bardzo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Poznaj telewizję z nagrań…. Więcej niż Telewizja- dajemy Centrum Rozrywki Wyobraź sobie....piątkowy wieczór, na wygodnej kanapie oglądasz właśnie bardzo."— Zapis prezentacji:

1 Poznaj telewizję z nagrań…

2 Więcej niż Telewizja- dajemy Centrum Rozrywki Wyobraź sobie....piątkowy wieczór, na wygodnej kanapie oglądasz właśnie bardzo interesujący film.. Pomyślałeś o gorącej herbacie.. lub chłodnym piwie.. Jak zrealizować pragnienie, nie tracąc ani minuty filmu?.. Włącz guzik PAUZA na pilocie! …film poczeka na Ciebie.. I jeszcze dodatek....jeśli nie lubisz reklam, przewiniesz je do przodu..

3 Więcej niż Telewizja- dajemy Centrum Rozrywki Wyobraź sobie....inny wieczór, na przykład niedzielny.. Wracasz ze słonecznego rodzinnego spaceru i odkrywasz, że spóźniłeś się na ulubiony rodzinny serial.. Wszystko stracone?... To jest właśnie telewizja z nagrań Możliwe???.. TAK, bo JMDI nagrywa programy dla Ciebie. Wprost przeciwnie.. Włącz serial od początku i oglądaj, ciesząc się rodzinnym czasem…

4 Więcej niż Telewizja- dajemy Centrum Rozrywki Wyobraź sobie.. …poniedziałkowy poranek. Przy porannej kawie w firmowej kuchni dowiadujesz się że był wczoraj rewelacyjny program na TVN.. Masz ochotę to zobaczyć?... Nie ma problemu.. Po powrocie do domu skorzystaj z funkcji CATCH-UP. I jeszcze więcej… Chciałbyś zachować program na dłużej? Przenieś go do swoich nagrań.. Znajdź program w menu Catch-UP i miłego oglądania!..

5 Więcej niż Telewizja- dajemy Centrum Rozrywki A jeśli lubisz planować własne nagrania… Pokochasz funkcję NPVR.. Dzięki NPVR zaplanujesz nagrania ulubionych programów aż tydzień do przodu

6 Poznaj świat emocji…


Pobierz ppt "Poznaj telewizję z nagrań…. Więcej niż Telewizja- dajemy Centrum Rozrywki Wyobraź sobie....piątkowy wieczór, na wygodnej kanapie oglądasz właśnie bardzo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google