Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wolner Łukasz Szkoła Podstawowa nr 12. Najważniejsze definicje: Edytor tekstu – program, służący do tworzenia i zmiany dokumentów tekstowych; Edytowanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wolner Łukasz Szkoła Podstawowa nr 12. Najważniejsze definicje: Edytor tekstu – program, służący do tworzenia i zmiany dokumentów tekstowych; Edytowanie."— Zapis prezentacji:

1 Wolner Łukasz Szkoła Podstawowa nr 12

2 Najważniejsze definicje: Edytor tekstu – program, służący do tworzenia i zmiany dokumentów tekstowych; Edytowanie tekstu – zmiana jego wyglądu (np. koloru, rozmiaru czy pogrubienia); Redagowanie tekstu – tworzenie, poprawianie tekstu, zmiana ustawień np. akapitu itp..

3 Budowa programu Word 2007 1. Przycisk Office 3. Karty 2. Wstążka 4. Obszar roboczy

4 1. Przycisk Office Tutaj znajdziesz ważniejsze polecenia programu takie jak np. otwórz, zapisz czy drukuj

5 2. Wstążka Zawiera wszystkie narzędzia, które można wykorzystać w programie Word. W zależności od wybranej karty, na wstążce pojawiają się inne narzędzia Jeżeli nie wiesz jak się nazywa narzędzie lub do czego służy wystarczy najechać na niego kursorem i zaczekać chwilkę:

6 3. Karty W zależności od wybranej karty – na wstążce będą pojawiały się inne narzędzia


Pobierz ppt "Wolner Łukasz Szkoła Podstawowa nr 12. Najważniejsze definicje: Edytor tekstu – program, służący do tworzenia i zmiany dokumentów tekstowych; Edytowanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google