Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moja rodzina.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moja rodzina."— Zapis prezentacji:

1 moja rodzina

2 Moja mama ma na imię Pia i ma 45 lat.
Ona jest psychologiem. Moja mama ma ciemne, krótkie włosy i brązowe oczy. Ona jest niska, ładna i mądra. Lubi czytać książki i interesuje się medycyną. Ona lubi jeść maliny i lubi pić kawa.

3 Mój tata Mój tata ma na imię Petteri i ma 46 lat. On jest inżynierem. Ma krótkie ciemne włosy, niebieskie oczy i tak jak moja mama jest niski. On jest miły wytrwały i ma duże poczucie humoru. Interesuje się nauką i lubi jeździć na nartach. On lubi jeść owoce morza.

4 Mój brat Mój brat ma na imię Jasper. On ma 12 lat. On jest studentem w szkole Wroclaw International School. Ma krótkie ciemne włosy, i brązowe oczy. On jest niski, inteligentny i czasami dziwny. On lubi jeździć na rowerze. Interesuje się elektroniką. On lubi jeść spaghetti.

5 mój brat Mój brat ma na imię Patrick. On ma 19 lat. On jest leśniczym. Ma krótkie ciemne włosy i Brązowe oczy. On jest wysoki, wesoły i spontaniczny. Interesuje się polityką i lubi jeździć na motorcross i free ride. On lubi jeść kurczaka.

6 Moja Babcia Moja Babcia ma na imię Kaija. Ona ma 77 lat. Ona jest emerytką. Moja babcia ma ciemne, krótkie włosy i brązowe oczy. Ona jest niska i zabawna. Lubi czytać książki. Ona lubi jeść tradycyjne fińskie potrawy.

7 Mój ciocia Mój ciocia ma na imię Titta. Ona
ma 43 lata. Ona jest inżynierem. Mój ciocia ma farbowane włosy i niebieskie oczy. Ona jest wesoła, ładna, niska i trochę gruba. Ona lubi jeździć na rowerze i robić zakupy. Interesuje się sportem. Ona lubi jeść tradycyjne Marokańska potrawy.


Pobierz ppt "Moja rodzina."

Podobne prezentacje


Reklamy Google