Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oj, działo się, działo... czyli ważne i ciekawe wydarzenia w roku szkolnym 2013/2014.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oj, działo się, działo... czyli ważne i ciekawe wydarzenia w roku szkolnym 2013/2014."— Zapis prezentacji:

1 Oj, działo się, działo... czyli ważne i ciekawe wydarzenia w roku szkolnym 2013/2014

2 Mała szkoła dużych szans na sukces każdego Ucznia Zgodnie z misją naszej szkoły w minionym roku szkolnym podejmowaliśmy szereg działań wynikających z koncepcji funkcjonowania i rozwoju placówki.

3 SP 19 jako ucząca się organizacja przygotowująca do nauki przez całe życie W ramach programu „Bezpieczniki Taurona” uczyliśmy się przez działanie, pracowaliśmy metodami efektywnego nauczania oraz korzystaliśmy z nowoczesnych środków dydaktycznych.

4 SP 19 jako ucząca się organizacja przygotowująca do nauki przez całe życie Przygotowywaliśmy oryginalne lekcje historii dla całej społeczności szkolnej.

5 SP 19 jako ucząca się organizacja przygotowująca do nauki przez całe życie Poznawaliśmy rodzime tradycje i zwyczaje mieszkańców innych krajów.

6 SP 19 jako ucząca się organizacja przygotowująca do nauki przez całe życie Nasi wychowankowie rozwijają i chętnie prezentują swoje talenty.

7 SP 19 jako ucząca się organizacja przygotowująca do nauki przez całe życie Zielona szkoła jest dla trzecioklasistów prawdziwą szkołą zaradności, samodzielności i odpowiedzialności.

8 SP 19 jako ucząca się organizacja przygotowująca do nauki przez całe życie Tworzymy przyjazny, sprzyjający uczeniu się klimat – wspólnie świętujemy małe i duże sukcesy. Na zdjęciu uczennice klasy V, Ala Dubiel i Ala Tomczyk – zdobywczynie III miejsca w Miejskim Konkursie Profilaktycznym „Awantura o Tytuł Mistrza Wiedzy o Zdrowiu”

9 SP 19 jako ucząca się organizacja przygotowująca do nauki przez całe życie Organizujemy spotkania z cyklu „Uczymy się od naszych Absolwentów”. Podczas jednego z nich pan Roman Orlik wprowadzał nas w arkana swojej pasjonującej pracy w Instytucie Badań Kosmicznych w Getyndze.

10 Szkoła rodzinna – rodzice naszych wychowanków są z nami Rodzice przedszkolaków i uczniów włączają się w życie szkoły – jeżdżą na wycieczki, współorganizują imprezy, pomagają w tworzeniu szkolnych uroczystości.

11 Szkoła rodzinna – łączymy dzieci starsze z młodszymi poprzez wspólny udział w apelach i obchodach uroczystości Na wzór wielopokoleniowej rodziny tworzymy wspólnotę ludzi w różnym wieku. Nie izolujemy, nie dzielimy, lecz łączymy.

12 Szkoła rodzinna – łączymy dzieci starsze z młodszymi poprzez wspólne wycieczki

13 Szkoła rodzinna – łączymy uczniów z absolwentami w szkolnej drużynie harcerskiej

14 Szkoła rodzinna – łączymy społeczność szkolną ze środowiskiem lokalnym Wraz z rodzicami naszych przedszkolaków i uczniów zorganizowaliśmy II Piknik Rodzinny, współpracujemy z klubem „Kasztan”, opiekujemy się miejscem pamięci ofiar faszyzmu w dzielnicy.

15 Szkoła rodzinna – łączymy uczniów i przedszkolaków SP 19 z uczniami i przedszkolakami z sąsiedniego województwa Delegacja Przedszkola Samorządowego im. św. Franciszka w Balinie odwiedziła nas z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka.

16 Szkoła rodzinna – łączymy nasze dzieci z ludźmi starszymi poprzez spotkania z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej

17 Szkoła rodzinna – wspieramy ludzi chorych, cierpiących, potrzebujących pomocy Nasi wychowankowie wraz z rodzinami włączają się w różne akcje charytatywne, takie jak: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Góra Grosza, Szlachetna Paczka, Zakrętki dla Arturka.

18 SP 19 szkołą samorządności i odpowiedzialności Aktywnie działa Samorząd Uczniowski. Wszyscy wychowankowie demokratycznie wybierają swoich reprezentantów, którzy organizują szkolne imprezy i uroczystości oraz włączają się w różne akcje, np. na rzecz zwierząt w schronisku.

19 Oj, działo się, działo... bo SP 19 to... „Mała szkoła dużych szans na sukces każdego Ucznia”


Pobierz ppt "Oj, działo się, działo... czyli ważne i ciekawe wydarzenia w roku szkolnym 2013/2014."

Podobne prezentacje


Reklamy Google