Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

nanomaszyna w twoich rękach Nanotechnologia to nauka o strukturach nanometrycznych (na poziomie rozmiaru atomu), aplikowanych do materiałów, aby dostarczyć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "nanomaszyna w twoich rękach Nanotechnologia to nauka o strukturach nanometrycznych (na poziomie rozmiaru atomu), aplikowanych do materiałów, aby dostarczyć."— Zapis prezentacji:

1

2 nanomaszyna w twoich rękach

3 Nanotechnologia to nauka o strukturach nanometrycznych (na poziomie rozmiaru atomu), aplikowanych do materiałów, aby dostarczyć im nowych właściwości, rewolucjonizujących skuteczność ich działania. Takie ultranowoczesne (kosmiczne) produkty opuszczają powoli tajne laboratoria, przechodząc do codziennego użytku. Pionierem nanotechnologii w Polsce od 2008 roku jest dynamic ® / dynamax ® który kultywując swą historię rynkową, niezmiennie zaprasza klientów do podróży w przyszłość... 25 lat temu były to komputery, potem marketing, a obecnie własna, autorska metoda nano-syntezy pierwiastków metali szlachetnych, dająca im niesamowite właściwości. Bakterio/grzybobójcze działanie srebra i miedzi znane jest od starożytności, więc nauka sięga po nie ponownie, aby wykorzystać cudowne połączenie techniki z naturą. Aktualnie w branży medycznej, kosmetycznej i chemicznej jej osiągnięcia bezspornie dowodzą skutecznoś ci nano-produktów. Na tym polu szczycimy się „odczarowaniem” wysokiej ceny nano-aplikacji, które uczyniliśmy dostępnymi dla zwykłych klientów. Idąc za własnym sloganem „natura wie najlepiej” twierdzimy, że nanomax to suma najlepszych doświadczeń w tworzeniu środków czyszczących, które jako swoiste nano-maszyny „niemożliwe czynią możliwym". Dzisiaj z radością oddajemy je do Waszych rąk… zarząd i zespół dynamic ® technology

4 koncentraty do podłóg uniwersalnych drewnianych panelowych lastrico Profesjonalne, skuteczne i niezawodne preparaty w formie wydajnych koncentratów, przeznaczone do pielęgnacji wszelkiego rodzaju podłóg. Zawierają aktywne cząstki nanosrebra, zapewniając ochronę antybakteryjną. Nabłyszczają, pozostawiając gładkie, ale nie śliskie podłogi, konserwują oraz odświeżają przyjemnym zapachem. Nie powodują powstawania smug, a dzięki składnikom antystatycznym zapobiegają ponownemu osadzaniu się kurzu. Są łagodne dla skóry i nie powodują podrażnień. W wersji do lastrico są niezastąpione w usuwaniu cementu itp. zabrudzeń.

5 preparaty „ready-to-use” do łazienek szyb mebli plastiku Profesjonalne i niezawodne preparaty do utrzymania czystości mebli, zabawek, urządzeń RTV-AGD, sanitariatów oraz powierzchni szklanych. Zawierają aktywne cząstki nano srebra, zapewniając ochronę antybakteryjną. Doskonale wnikają w trudno dostępne miejsca, nadając połysk, konserwując oraz odświeżając przyjemnym zapachem. Nie powodują zacieków i smug, a dzięki składnikom antystatycznym zapobiegają ponownemu osadzaniu się kurzu. Są niezastąpione tam, gdzie tradycyjne środki mówią „dosyć”.

6 preparaty specjalistyczne do grilla i kominka stali nierdzewnej odkamieniania Ultra profesjonalne płyny do czyszczenia grilla, kominka, piekarnika, stali nierdzewnych i urządzeń, wymagających odkamieniacza. Łatwe w użyciu, jednak wyłącznie w rękawicach ochronnych z uwagi na stężenie substancji żrących, które niezawodnie rozpuszczają tłuszcz, rdzę i brud, trwale je usuwając. Zawierają składniki powierzchniowo czynne, ulegające biodegradacji. Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwą moc, użyj nanomax’a…

7 cytrynowy herbaciany odświeżacze powietrza cytrynowy herbaciany Preparaty nowej generacji do odświeżania powietrza i neutralizacji przykrych zapachów, likwidujące cząsteczki zapachowe pochodzenia organicznego, czyli podstawowe przyczyny utrzymywania się złego zapachu. Nie ograniczają się do przykrycia nowym zapachem, jak w przypadku standardowych środków, ale skutecznie niwelują je. Od 2015 roku będą dostępne pod inną marką, należącą do dynamic.

8 innowacje 2015 2015 będzie najważniejszym rokiem w istnieniu zarówno marki nanomax ® jak i firmy, która go tworzy. Wszystko dzięki dotacji, jaka została przyznana przez PARP na kolejne preparaty oparte o nanocząstki srebra nowej generacji. Aktualnie dynamic ® inwestuje w rozbudowę działu naukowo-badawczego oraz nowoczesny zakład produkcyjny w Małopolsce. Dział R&D intensywnie pracuje nad nowymi formułami chemicznymi wraz z naukowcami krakowskiego AGH oraz Uniwersytetu Śląskiego, szkoląc także profesjonalny zespół merchandisingowy, który będzie wspierał produkt na rynku. Firma pozyskała nowe patenty i licencje, finalizując także zakup kilku marek z dużym potencjałem. Pojawią się zatem zarówno nowe produkty jak i opakowania, w co warto zaangażować się każdemu handlowcowi, który chce oprzeć ofertę na wypróbowanym partnerze z jasną i stabilną wizją przyszłości.

9 referencje

10 warunki handlowe, ceny i logistyka …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. www.nanomax.pl dynamic ® technology 40-008 katowice warszawska 44 www.dynamic.pl www.nanomax.plwww.dynamic.pl

11 nanomaszyna w twoich rękach jakość design marketing duża marża innowacyjność silny potencjał wzrostu wizja ukierunkowana na brand globalny


Pobierz ppt "nanomaszyna w twoich rękach Nanotechnologia to nauka o strukturach nanometrycznych (na poziomie rozmiaru atomu), aplikowanych do materiałów, aby dostarczyć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google