Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa IVa w ramach projektu „Cyfrowa Szkoła” opracowała zestaw zadań w programie SMART NOTEBOOK z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Ponieważ oprogramowanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa IVa w ramach projektu „Cyfrowa Szkoła” opracowała zestaw zadań w programie SMART NOTEBOOK z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Ponieważ oprogramowanie."— Zapis prezentacji:

1 Klasa IVa w ramach projektu „Cyfrowa Szkoła” opracowała zestaw zadań w programie SMART NOTEBOOK z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Ponieważ oprogramowanie to nie znajduje się na naszych domowych komputerach, skorzystaliśmy z możliwości wypożyczenia laptopów do domu. Gdy nasze zadania już były gotowe, zaprosiliśmy koleżanki i kolegów z klasy IV b do udziału w ich rozwiązywaniu. Pozwolicie Państwo, że zaprezentujemy rozwiązywanie tylko kilku spośród naszych zadań.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16 Wszyscy zgodnie stwierdzili, że dzięki takiej formie rozwiązywania zadań, w bardzo przyjemny sposób powtórzyli sobie wiadomości, które zdobyli w klasie czwartej.


Pobierz ppt "Klasa IVa w ramach projektu „Cyfrowa Szkoła” opracowała zestaw zadań w programie SMART NOTEBOOK z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Ponieważ oprogramowanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google