Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POMOC CHOREJ KASI I OLIVCE- ZBIÓRKA NAKRĘTEK PLASTIK NA WAGĘ ZŁOTA….. I ZDROWIA. PROJEKT: BEZPIECZNA SZKOŁA- DEMOKRATYCZNY KRAJ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POMOC CHOREJ KASI I OLIVCE- ZBIÓRKA NAKRĘTEK PLASTIK NA WAGĘ ZŁOTA….. I ZDROWIA. PROJEKT: BEZPIECZNA SZKOŁA- DEMOKRATYCZNY KRAJ."— Zapis prezentacji:

1 POMOC CHOREJ KASI I OLIVCE- ZBIÓRKA NAKRĘTEK PLASTIK NA WAGĘ ZŁOTA….. I ZDROWIA. PROJEKT: BEZPIECZNA SZKOŁA- DEMOKRATYCZNY KRAJ

2 Pomoc chorej Kasi- zbiórka nakrętek To historyczne zdjęcia z lutego 2012r. Od października 2011r. zbieramy wytrwale nakrętki dla Kasi, która walczy z nieuleczalną chorobą muskowitozą. Fundusze pozyskane ze sprzedaży nakrętek przeznaczone są na sprzęt rehabilitacyjny.

3 Pomoc chorej Olivce- zbiórka nakrętek Od dwóch lat wspieramy akcję zbierania nakrętek także dla Olivki, która choruje na rozszczep kręgosłupa i od urodzenia jeździ na wózku inwalidzkim. Jednak niejedna osoba, mogłaby uczyć się od niej woli walki i pogody ducha. Już niebawem będzie mogła uczyć się chodzić dzięki separatorowi. (fot. Agnieszka Kuraś)

4 Pomoc chorej Kasi i Olivce- zbiórka nakrętek Pamiętaj : „Jeśli doświadczyłeś jakiegoś dobra nie zatrzymuj go dla siebie, ale jak najszybciej zrób „coś” dobrego dla innych, w ten sposób dobra będzie coraz więcej coraz mniej miejsca na zło. Tam, gdzie ludzie doświadczają dobra, radzą sobie nawet z najtrudniejszymi sytuacjami. Tam, gdzie zło się panoszy, ludzie pozbawieni są nawet nadziei.”

5 Pomoc chorej Kasi i Olivce- zbiórka nakrętek Akcja zbierania nakrętek dla dziewczynek jest w dalszym ciągu kontynuowana, zaangażowana jest cała społeczność szkolna; uczniowie, nauczyciele, personel administracyjny. Koordynatorem projektu i osobą odpowiedzialną za przekazywanie nakrętek jest kierownik świetlicy szkolnej Grażyna Kamińska.


Pobierz ppt "POMOC CHOREJ KASI I OLIVCE- ZBIÓRKA NAKRĘTEK PLASTIK NA WAGĘ ZŁOTA….. I ZDROWIA. PROJEKT: BEZPIECZNA SZKOŁA- DEMOKRATYCZNY KRAJ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google