Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta działań ambientowych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta działań ambientowych"— Zapis prezentacji:

1 Oferta działań ambientowych

2 Grupa GRAM Firma GRUPA GRAM istnieje na rynku od 2004 roku i zajmuje się planowaniem kampanii reklamowych na różnych płaszczyznach medialnych. Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych na wszelkich zewnętrznych nośnikach reklamy oraz różnorodnymi działaniami ambientowymi.

3 Nasze wybrane realizacje:

4 PL. Konstytucji w Warszawie

5 Ambient Koncepcja docierania do konsumentów poprzez komunikaty reklamowe w niestandardowych miejscach o wysokiej odwiedzalności i dużym potencjale zakupowym

6 Konsumenci są przytłoczeni reklamą w tradycyjnych mediach, co sprawia że są coraz mniej na nią wrażliwi. Ale jest sposób komunikowania, aby najbardziej odporni na reklamę odbiorcy zostali zaskoczeni i wciągnięci do pewnego rodzaju gry z reklamodawcą. Warunki tej gry wymagają eksploatowania nowych nośników oraz pomysłowości. Nośniki - o różnej specyfice, formie, lokalizacji, grupach dotarcia. Przybierają różne kształty, a przede wszystkim w zupełnie niespodziewanych miejscach.

7

8 Ambient Doskonale uzupełnia media tradycyjne Zwiększa zapamiętywalność Charakteryzują się wysoką zauważalnością Działa przez zaskoczenie Daje możliwość bezpośredniej komunikacji z odbiorcą (np. ekran multimedialny z klawiaturą)

9 PRZYKŁADOWE REALIZACJE I FORMY AMBIENTU W WARSZAWIE

10 Oferta działań ambientowych na 2009:
Oferujemy Państwu 30 miejsc w atrakcyjnych punktach Warszawy (Centrum) na chodnikach lub na skwerach przy chodnikach w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. (przykładowo domki IKEA zajmowały 3,5m. x 3,5m). Wynajęte miejsca można wykorzystać pod różne formy komunikacji ambientowej. Może to być POS, domek multimedialny z ekranami plazmowymi i dostępem do Internetu lub konstrukcja w określonym kształcie reklamowym (np. modem, telefon, butelka, puszka lub inne). Każda propozycja wymaga indywidualnego do niej podejścia. Przewidywany czas ekspozycji to 3 miesiące. Czas ekspozycji może być indywidualnie dostosowany i nie musi być w cyklu ciągłym (wiąże się to jednak z kosztami demontażu i ponownego montażu konstrukcji).

11 Grupa GRAM zapewnia: Przygotowanie pakietu lokalizacji do wyboru Uzyskanie zezwoleń i stosownych decyzji na przeprowadzenie akcji Podłączenie energii elektrycznej Zabezpieczenie miejsca podczas budowy lub instalacji konstrukcji (możemy też wybudować określone konstrukcje na Państwa zlecenie) Ochronę przez 24h/dobę każdej konstrukcji Uprzątnięcie miejsc po przeprowadzonej akcji

12 Wyrażamy nadzieję ,że nasza oferta zainteresowała Państwa i że podczas bezpośredniego spotkania będziemy mogli przedstawić jej szczegóły. Dziękujemy GRUPA GRAM Osoba do kontaktu: Krystian Wilim Nasz adres: ul. Przyczółkowa 334 Warszawa Tel/fax:


Pobierz ppt "Oferta działań ambientowych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google