Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Oferta działań ambientowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Oferta działań ambientowych."— Zapis prezentacji:

1 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Oferta działań ambientowych

2 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Grupa GRAM Firma GRUPA GRAM istnieje na rynku od 2004 roku i zajmuje się planowaniem kampanii reklamowych na różnych płaszczyznach medialnych. Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych na wszelkich zewnętrznych nośnikach reklamy oraz różnorodnymi działaniami ambientowymi.

3 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Nasze wybrane realizacje :

4 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 PL. Konstytucji w Warszawie

5 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Ambient Koncepcja docierania do konsumentów poprzez komunikaty reklamowe w niestandardowych miejscach o wysokiej odwiedzalności i dużym potencjale zakupowym

6 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Konsumenci są przytłoczeni reklamą w tradycyjnych mediach, co sprawia że są coraz mniej na nią wrażliwi. Ale jest sposób komunikowania, aby najbardziej odporni na reklamę odbiorcy zostali zaskoczeni i wciągnięci do pewnego rodzaju gry z reklamodawcą. Warunki tej gry wymagają eksploatowania nowych nośników oraz pomysłowości. Nośniki - o różnej specyfice, formie, lokalizacji, grupach dotarcia. Przybierają różne kształty, a przede wszystkim w zupełnie niespodziewanych miejscach.

7 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334

8 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Ambient 1. Doskonale uzupełnia media tradycyjne 2. Zwiększa zapamiętywalność 3. Charakteryzują się wysoką zauważalnością 4. Działa przez zaskoczenie 5. Daje możliwość bezpośredniej komunikacji z odbiorcą (np. ekran multimedialny z klawiaturą)

9 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 PRZYKŁADOWE REALIZACJE I FORMY AMBIENTU W WARSZAWIE

10 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Oferta działań ambientowych na 2009: Oferujemy Państwu 30 miejsc w atrakcyjnych punktach Warszawy (Centrum) na chodnikach lub na skwerach przy chodnikach w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. (przykładowo domki IKEA zajmowały 3,5m. x 3,5m). Wynajęte miejsca można wykorzystać pod różne formy komunikacji ambientowej. Może to być POS, domek multimedialny z ekranami plazmowymi i dostępem do Internetu lub konstrukcja w określonym kształcie reklamowym (np. modem, telefon, butelka, puszka lub inne). Każda propozycja wymaga indywidualnego do niej podejścia. Przewidywany czas ekspozycji to 3 miesiące. Czas ekspozycji może być indywidualnie dostosowany i nie musi być w cyklu ciągłym (wiąże się to jednak z kosztami demontażu i ponownego montażu konstrukcji).

11 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Grupa GRAM zapewnia: - Przygotowanie pakietu lokalizacji do wyboru - Uzyskanie zezwoleń i stosownych decyzji na przeprowadzenie akcji - Podłączenie energii elektrycznej - Zabezpieczenie miejsca podczas budowy lub instalacji konstrukcji (możemy też wybudować określone konstrukcje na Państwa zlecenie) - Ochronę przez 24h/dobę każdej konstrukcji - Uprzątnięcie miejsc po przeprowadzonej akcji

12 Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Wyrażamy nadzieję,że nasza oferta zainteresowała Państwa i że podczas bezpośredniego spotkania będziemy mogli przedstawić jej szczegóły. Dziękujemy GRUPA GRAM Osoba do kontaktu: Krystian Wilim Nasz adres: ul. Przyczółkowa 334 02-992 Warszawa Tel/fax: +48 22 467 12 88


Pobierz ppt "Grupa GRAM Sp. z o.o. Warszawa ul. Przyczółkowa 334 Oferta działań ambientowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google