Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hotel istnieje od 5 lat. Właścicielem jest Mateusz Rajewicz. Obiekt położony jest w Kamieniu, w spokojnej okolicy, przy pięknej, łagodnie opadającej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hotel istnieje od 5 lat. Właścicielem jest Mateusz Rajewicz. Obiekt położony jest w Kamieniu, w spokojnej okolicy, przy pięknej, łagodnie opadającej."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Hotel istnieje od 5 lat. Właścicielem jest Mateusz Rajewicz. Obiekt położony jest w Kamieniu, w spokojnej okolicy, przy pięknej, łagodnie opadającej ku morzu plaży. Hotel zapewnia pobyt w komfortowych warunkach, kontakt z naturą i możliwość aktywnego wykorzystania czasu wolnego.

4 –70 miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwuosobowych, Bogate zaplecze rekreacyjne: sauny, gabinety masażu, jacuzzi, Bogate zaplecze rekreacyjne: sauny, gabinety masażu, jacuzzi, Halę sportową wraz z siłownią, salkę bilardową, boiska sportowe, Halę sportową wraz z siłownią, salkę bilardową, boiska sportowe, Letnią szkółkę jazdy konnej, Letnią szkółkę jazdy konnej, Plac zabaw dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, Basen. Basen.

5 Reklama ta kierowana jest do wszystkich ludzi. Reklama ta kierowana jest do wszystkich ludzi. Celem tej reklamy jest przedstawienie hotelu, wyrobienie znajomości czynnej u ludzi Celem tej reklamy jest przedstawienie hotelu, wyrobienie znajomości czynnej u ludzi Hasło reklamowe: Hasło reklamowe: Hotel jest dla wszystkich, jedyny w swoim rodzaju. Jedz nasze potrawy a będziesz piękny i zdrowy.

6 Zdobycie przez konsumentów znajomości czynnej. Kiedy będą głodni i chcieli odpocząć mogą przyjść, żeby ludzie wiedzieli o moim hotelu. Zdobycie przez konsumentów znajomości czynnej. Kiedy będą głodni i chcieli odpocząć mogą przyjść, żeby ludzie wiedzieli o moim hotelu. sponsorzy :era, Burmistrz Gminy Stęszew, hurtownia papierosów, pani Bernadeta Florek. sponsorzy :era, Burmistrz Gminy Stęszew, hurtownia papierosów, pani Bernadeta Florek.

7 Minusy: Minusy: - ceny Plusy: - dobra lokalizacja - dojazdy - nauka jazdy konnej - miła obsługa Media. Media. Reklama hotelu w telewizji regionalnej TVP 3 o godzinie 15 i 19.

8 Propozycje kampanii: Propozycje kampanii: - wywieszenie plakatów - rozesłanie ulotek - w telewizji poleci co godzine Dajemy ulotki, broszury, rozwieszamy plakaty. Dajemy ulotki, broszury, rozwieszamy plakaty.

9 Ankieta. Ankieta. Czy widziała pani naszą reklamę: Czy widziała pani naszą reklamę: - tak - nie ile razy odwiedzili państwo ile razy odwiedzili państwo nasz hotel nasz hotel - dwa razy - pięć razy - więcej niż pięć Czy nocowali państwo w naszym hotelu Czy nocowali państwo w naszym hotelu - tak - nie

10 Czy poradzili by państwo innym osobom odwiedzenie naszego hotelu Czy poradzili by państwo innym osobom odwiedzenie naszego hotelu - tak - nie Czy planują państwo w najbliższym czasie ponowny pobyt w naszym hotelu Czy planują państwo w najbliższym czasie ponowny pobyt w naszym hotelu - tak - nie Czy są państwo zadowoleni z naszej obsługi Czy są państwo zadowoleni z naszej obsługi - tak - nie


Pobierz ppt "Hotel istnieje od 5 lat. Właścicielem jest Mateusz Rajewicz. Obiekt położony jest w Kamieniu, w spokojnej okolicy, przy pięknej, łagodnie opadającej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google