Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W roku szkolnym 2013/2014 mam przyjemność pracować z uczniami klasy II d. Od pierwszego dnia wspólnej pracy i zabawy staram się w każdym z nich odkryć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W roku szkolnym 2013/2014 mam przyjemność pracować z uczniami klasy II d. Od pierwszego dnia wspólnej pracy i zabawy staram się w każdym z nich odkryć."— Zapis prezentacji:

1

2 W roku szkolnym 2013/2014 mam przyjemność pracować z uczniami klasy II d. Od pierwszego dnia wspólnej pracy i zabawy staram się w każdym z nich odkryć talent.

3 Moi uczniowie uczestniczą w zajęciach kółka plastycznego, które oparte są na aktywności dziecka w tworzeniu własnej twórczości plastycznej oraz eksperymentowaniu z różnymi materiałami plastycznymi. Aktywność artystyczna pozwala im zaspakajać potrzeby i dążenia oraz rozwijać wyobraźnię i twórcze myślenie. Uczniowie tworzą swoje prace z różnych materiałów.

4 Prace wykonane przez moich uczniów na zajęciach kółka plastycznego zostały docenione w wielu ogólnopolskich, wojewódzkich i międzyszkolnych konkursach. Zaprezentuję najważniejsze osiągnięcia uczniów.

5 Milena Golis zdobyła wyróżnienie za album w etapie regionalnym konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”.

6 Wyróżnienie dla Nadii Akrout w XIV Ogólnopolskim Konkursie im. Czesława Rodziewicza „O berło Liściakowego Króla”- Wrocław

7 Natalia Nowakowska-III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Orszak Trzech Króli 2014 „Trzej królowie, mędrcy ze wschodu” organizowanym przez Fundację „Orszak Trzech Króli” z Warszawy.

8 Milena Golis- wyróżnienie w formie kwalifikacji do wystawy poplenerowej w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje anioły”- Chodzież.

9 Karolina Winna-III miejsce Dominika Stokfisz- wyróżnienie w formie kwalifikacji do wystawy poplenerowej w I Kujawsko-Pomorskim Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie pod honorowym patronatem Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy

10 Nagroda dla Jakuba Groblewskiego w konkursie plastycznym „Kujawsko-Pomorska gęś świąteczna” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

11 Nagroda dla Kornelii Sztenderewicz w konkursie plastycznym placówek oświatowych województwa kujawsko- pomorskiego „Karta choinką pachnąca” organizowanym przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy.

12 Konkurs plastyczny pod honorowym patronatem marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego i biskupa włocławskiego Wiesława Alojzego Meringa organizowany KP-CEN we Włocławku w ramach obchodów Narodowego Dnia Życia. 2013r.-III miejsce i wyróżnienie Martyna Ulanowicz 2014r.-II miejsce-Maja Białkowska, wyróżnienie-Kacper Trzaska.

13 Wyróżnienie dla Kornelii Sztenderewicz XXXII plenerze malarskim dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Ujście Zgłowiączki” organizowanym przez Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku.

14 Wyróżnienia dla Kornelii Sztenderewicz i Karoliny Winnej w Integracyjnym Plenerze Malarskim „Patrzę i maluję” organizowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

15 XIII i XIV edycja konkursu plastycznego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach: „Zima na Kujawach”- Dominika Stokfisz- wyróżnienie „Jesień na Kujawach”- Dominika Stokfisz- wyróżnienie, Karolina Winna- wyróżnienie „Wiosna na Kujawach”- Natalia Nowakowska- wyróżnienie, Martyna Ulanowicz- wyróżnienie.

16 Moi uczniowie mają możliwość rozwijać swoje umiejętności taneczne. Od września 2014 uczestniczą w zajęciach kółka tanecznego. Występują na apelach szkolnych oraz podczas uroczystości podsumowujących konkursy szkolne.

17 Rozwijają również umiejętności teatralne prezentując swoje występy uczniom klas O-III, nauczycielom i rodzicom. Podczas akcji charytatywnej WOŚP w roku 2013 wystąpili z przedstawieniem „Śnieżka”, a w 2014 „Czerwony Kapturek”. Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów przekazali do sztabu WOŚP.

18 Osiągają również sukcesy w konkursach literackich. Kornelia Sztenderewicz zdobyła wyróżnienie w XXIX Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku. Milena Golis zdobyła wyróżnienie w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego im. Leona Stankiewicza w Śmiłowicach.

19 Uczniowie w tym roku szkolnym biorą także udział w zajęciach kółka matematycznego. Osiągają sukcesy w konkursach matematycznych, orograficznych, recytatorskich itp. Staram się, aby każdy uczeń mojej klasy miał możliwość rozwijania swoich talentów i osiągania sukcesów.

20 Magdalena Rosol nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku „Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada”. Stanisław Staszic


Pobierz ppt "W roku szkolnym 2013/2014 mam przyjemność pracować z uczniami klasy II d. Od pierwszego dnia wspólnej pracy i zabawy staram się w każdym z nich odkryć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google