Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu z bazą transportową w miejscowości Łowyń.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu z bazą transportową w miejscowości Łowyń."— Zapis prezentacji:

1

2  Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu z bazą transportową w miejscowości Łowyń.

3

4 Firma ATL - sped funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Jej właścicielem jest Sławomir Liskowski. Początkowo firma skupiała się na transporcie krajowym, z czasem poszerzając zakres działań o transport międzynarodowy. Do dyspozycji mamy auta przeznaczone do ładunków przestrzennych takich jak meble itp. oraz naczepy typu „mega”.

5 Nasze oferty znajdują się na giełdzie transportowej TIMO-COM i Trans, którymi mamy podpisane umowy. Pomaga nam to sprawnie obsłużyć klienta organizując mu transport. Posiadamy Ubezpieczenie od Odpowiedzialność Cywilne Przewoźnika zarówno w transporcie międzynarodowym jak i w przewozach kabotażowych w wysokości euro. Jesteśmy otwarci na współprace z Państwa firmą proponując zarówno transport własny jak i transport podnajęty. Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie i długoletni staż w wykonywanym zawodzie. Naszą wizytówka jest sumienność i punktualność

6

7 Kontakt - transport kontakt - spedycja ATL-sped Auto-Transport-Liskowski Ul.Słoneczna 26a Łowyń TEL/FAX : 0048/ TEL.: 0048/ NIP: REGON : ATL-sped Liskowski & Plackowski S.C. Wysogotowo, ul. Skórzewska Przeźmierowo TEL/FAX : 0048 / NIP : REGON :


Pobierz ppt " Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu z bazą transportową w miejscowości Łowyń."

Podobne prezentacje


Reklamy Google