Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka do Rzymu Praca zaliczeniowa z informatyki Monika Zamroczyńska kl. Ia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka do Rzymu Praca zaliczeniowa z informatyki Monika Zamroczyńska kl. Ia."— Zapis prezentacji:

1 Wycieczka do Rzymu Praca zaliczeniowa z informatyki Monika Zamroczyńska kl. Ia

2  Podstawowe informacje  Zakwaterowanie  Lokalizacja  Krótki opis Rzymu  Ciekawe zabytki  Plan zwiedzania  Koszty  Podsumowanie Spis treści

3 Podstawowe informacje Termin: 1.04 – 3.04.2015 Transport: samolot Wylot: Poznań Wyżywienie: śniadania w cenie Transport autobusem z dworca Terimini gratis! Kontakt: 655 555 550

4 Zakwaterowanie Pokoje: dwuosobowe, trzyosobowe. Do wyboru z łazienką lub bez. Bezpłatny internet Wi-Fi! Śniadanie w cenie pokoju. Sejf w pokoju.

5 Lokalizacja Hotel Luciani oddalony jest od dworca kolejowego Termini o około 200 metrów. Usytuowany jest w odległości krótkiego spaceru od głównej ulicy handlowej Via Nazionale i popularnych klubów. Koloseum oddalone jest zaledwie dwie stacje metra.

6 Krótki opis Rzymu Rzym jest stolicą Republiki Włoskiej i największym jej miastem. Liczy ok. 2,8 mln mieszkańców. Jest także centrum administracyjnym prowincji Rzym i regionu Lacjum. Leży na zachodnim skraju środkowej Italii, nad rzeką Tybr. Jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie i największą atrakcją turystyczną Włoch.

7 Ciekawe zabytki Fontanna Di Trevi Koloseum Watykan Panteon

8 Plan zwiedzania 1 dzień Odprawa na lotnisku i przelot do Rzymu. Zakwaterowanie, czas wolny. 2 dzień Zwiedzanie: Koloseum, Łuk Konstantyna, Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Panteon, plac i Bazylika św. Piotra. 3 dzień Spektakl w Teatro dell' Opera (40 euro/os.). Czas wolny, który można przeznaczyć na zakupy w znanych butikach i lokalne atrakcje.

9 Koszty Cena za osobę dorosłą: 1 190 zł. Cena za dziecko 4-11 lat: 890 zł. Dziecko do lat 3 za darmo! Promocja -10%! Jeśli zakupisz bilet do 1 grudnia -10%!

10 Podsumowanie Rzym to cudowne miasto, każdy powinien je przynajmniej raz w swoim życiu zobaczyć. Ci, którzy nigdy nie byli w Rzymie muszą to koniecznie nadrobić! Miłej zabawy!


Pobierz ppt "Wycieczka do Rzymu Praca zaliczeniowa z informatyki Monika Zamroczyńska kl. Ia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google