Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK Szkoła Podstawowa nr 5 w Jeleniej Górze W roku szkolnym 2013/14 nasza szkoła zgłosiła swój udział do programu Sprawny Dolnoślązaczek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK Szkoła Podstawowa nr 5 w Jeleniej Górze W roku szkolnym 2013/14 nasza szkoła zgłosiła swój udział do programu Sprawny Dolnoślązaczek."— Zapis prezentacji:

1 SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK Szkoła Podstawowa nr 5 w Jeleniej Górze W roku szkolnym 2013/14 nasza szkoła zgłosiła swój udział do programu Sprawny Dolnoślązaczek. Mimo bardzo skromnej bazy sportowej program z każdym miesiącem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dobry pomysł z legitymacjami ma również niemały wpływ na udział w zdobywaniu sprawności. W klasie II bierze udział 16 osób, w klasie III – 13. Uczniowie zdobywają sprawności na lekcjach wychowania fizycznego, zajęciach SKS oraz na różnego rodzaju zajęciach pozalekcyjnych. Zajęcia prowadzone były na boisku szkolnym, sali sportowej, na basenie i na lodowisku. W ramach realizacji programu niektóre dzieci z klas I-III brały udział w wycieczkach prowadzonych przez szkolny klub SKKT, były to m.in. rajdy piesze na Wzgórza Łomnickie oraz po Szklarskiej Porębie. Do naszej szkoły uczęszczają dzieci z Domu Dziecka dla których udział w programie Sprawny Dolnoślązaczek jest dużym przeżyciem.

2 Klasa II z Panią Iwonką

3 Klasa III z Panią Gosią

4 Sprawność pływaka

5

6 Sprawność turysty

7

8 Uczestniczymy w międzyszkolnym konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć” organizowanym przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa.

9 Naszą szkołę reprezentowały uczennice z III klasy zajmując IIImiejsce wśród jeleniogórskich szkół.

10 Zdobywamy sprawność siatkarza

11 Sprawność piłkarza

12

13 Zdobywamy sprawności siatkarza i piłkarza nożnego

14 Sprawność gimnastyka

15 Uczniowie klas II-III zdobyli już sprawność: łyżwiarza, pływaka, piłkarza, gimnastyka. W najbliższym czasie będą zdobywać sprawność tancerza, lekkoatlety i inne. Program realizują nauczyciele nauczania zintegrowanego przy pomocy nauczyciela wychowania fizycznego Rafała Rataj. Piramidy gimnastyczne na zajęciach SKS


Pobierz ppt "SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK Szkoła Podstawowa nr 5 w Jeleniej Górze W roku szkolnym 2013/14 nasza szkoła zgłosiła swój udział do programu Sprawny Dolnoślązaczek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google