Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MARTA KOŚCIELNIAK #I LIKE IT. O mnie Cześć! Nazywam się Marta Kościelniak i chodzę do klasy 3f. Interesuję się naukami ścisłymi, piłką nożną oraz grafiką.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MARTA KOŚCIELNIAK #I LIKE IT. O mnie Cześć! Nazywam się Marta Kościelniak i chodzę do klasy 3f. Interesuję się naukami ścisłymi, piłką nożną oraz grafiką."— Zapis prezentacji:

1 MARTA KOŚCIELNIAK #I LIKE IT

2 O mnie Cześć! Nazywam się Marta Kościelniak i chodzę do klasy 3f. Interesuję się naukami ścisłymi, piłką nożną oraz grafiką komputerową. W wolnych chwilach słucham muzyki, gram w gry, a także aktywnie spędzam czas na wiele różnych sposobów. Uwielbiam literaturę – moim ulubionym autorem jest Andrzej Sapkowski. Pragnę zostać przewodniczącą, by nieustannie udoskonalać życie w naszym gimnazjum z waszą kreatywną pomocą.

3 Oto kwestie warte poruszenia: Wspieranie bezinteresownej pomocy uczniów wobec innych w formie korepetycji. Wprowadzenie ‘Szczęśliwego numerka’. Organizacja zawodów sportowych oraz konkursów o różnej tematyce. Umieszczenie Skrzyni Pomysłów (dostępnej także w formie mailowej), dzięki której możliwe będzie inspirowanie samorządu własnymi sugestiami. Prowadzenie imprez charytatywnych na rzecz szkoły (m.in. występy zespołu muzycznego, kabarety, przedstawienia). Utworzenie szkolnej grupy tanecznej. Odtwarzanie muzyki na przerwach poprzez radiowęzeł. Organizowanie dyskotek oraz wydarzeń towarzyskich (np. nocy w szkole) Wyjazdy na łyżwy, rolki, pikniki w parku oraz spacery.

4 MARTA KOŚCIELNIAK Dziękuję za uwagę i pamiętaj - głosuj na mnie! #I LIKE IT#YOU LIKE IT#WE LIKE IT


Pobierz ppt "MARTA KOŚCIELNIAK #I LIKE IT. O mnie Cześć! Nazywam się Marta Kościelniak i chodzę do klasy 3f. Interesuję się naukami ścisłymi, piłką nożną oraz grafiką."

Podobne prezentacje


Reklamy Google