Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W bibliotece SP 2.0 (SP 20).  TIK-Technologia Informacyjno Komunikacyjna  Kiedy korzystamy z TIK?  Z TIK korzystamy na lekcjach i prywatnie w domu-korzystając.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W bibliotece SP 2.0 (SP 20).  TIK-Technologia Informacyjno Komunikacyjna  Kiedy korzystamy z TIK?  Z TIK korzystamy na lekcjach i prywatnie w domu-korzystając."— Zapis prezentacji:

1 W bibliotece SP 2.0 (SP 20)

2  TIK-Technologia Informacyjno Komunikacyjna  Kiedy korzystamy z TIK?  Z TIK korzystamy na lekcjach i prywatnie w domu-korzystając z projektorów, laptopów i nie tylko.  Korzystamy z poczty elektrycznej, Skype.  Obrabiamy zdjęcia.  Zachęcamy do korzystania z TIK

3 Zapraszamy do udziału w projekcie „Szkoła z klasą” Zapraszamy!!

4  Szkoła z klasą polega na wprowadzeniu do edukacji TIK.  Uczenie zasad korzystania z nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych.  Uczy odpowiedzialnego korzystania z internetu.

5  Zapraszamy do biblioteki.  Zapraszamy do dołączenia do projektu.  W projekcie uczymy się mądrego korzystania z komputera i internetu.  Zapraszamy do udziału w zajęciach.

6 Źródło: Internet,Wikipedia [sprawdzono dostęp 13.11.2013]


Pobierz ppt "W bibliotece SP 2.0 (SP 20).  TIK-Technologia Informacyjno Komunikacyjna  Kiedy korzystamy z TIK?  Z TIK korzystamy na lekcjach i prywatnie w domu-korzystając."

Podobne prezentacje


Reklamy Google