Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BIURO PODRUŻY,, ITAKA`` Prezentacja na prace kontrolną z przedmiotu: Informatyczna Obsługa Biura.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BIURO PODRUŻY,, ITAKA`` Prezentacja na prace kontrolną z przedmiotu: Informatyczna Obsługa Biura."— Zapis prezentacji:

1 BIURO PODRUŻY,, ITAKA`` Prezentacja na prace kontrolną z przedmiotu: Informatyczna Obsługa Biura.

2 Lokalizacja Biura Firma ITAKA posiada wiele siedzib w całej Polsce- jedna z nich mieści się we Wrocławiu przy Pl. Grunwaldzkim 17.

3 Podstawowe Informacje Siedziba biura jest czynna dla klientów: Pon.09:00-19:00 Wt.09:00-19:00 Śr.09:00-19:00 Czw09:00-19:00 Pt.09:00-19:00 Sb.10:00-16:00 Nd.Zamknięte

4 Oferta ITAKI Nasze Biuro podróży ma bardzo rozległe oferty: Oferujemy wycieczki Samolotem oraz Autokarem.

5 LOTY AUSTRALIA loty już od 26 312PLN na 17 dni. Data:13.10.2012r. Lot z WARSZAWY W Cenie zawarte jest: Zakwaterowanie Wyżywienie Wycieczka :No Worries(zwiedzenie w 3 dni najpiękniejszych miejsc W Australii.

6 Loty CHORWACJA Loty już od 1 549 na 8 dni. Data:19.06.2012r. Lot z WARSZAWY ORAZ WROCŁAWIA. W cenie zawarte jest: Zakwaterowanie w hotelu,,Adriatic`` 2 posiłki dziennie Wycieczka do Dubrownika-najpiękniejszego ośrodka turystycznego w Chorwacji.

7 Wycieczki Autokarowe W naszej Ofercie mamy także świetne propozycje wakacji do Państw Europejskich w Luksusowych standardach jakie posiadają nasze Autokary Firmy,, Wygodnie i Przyjemnie``

8 Hiszpania Najatrakcyjniejszą ofertą wycieczek Autokarowych jest wyjazd do Hiszpani. W cienie wycieczki jest wliczony transport w obie strony, hotel, wyżywienie, wycieczki do najładniejszych zakątków w pobliżu miejsca zakwaterowania oraz wiele, wiele innych!!

9 Polska Nasza Oferta daje możliwość zwiedzenia także najpiękniejszych miejsc naszego kraju. Wybierając wycieczkę autokarową po naszym kraju zwiedzisz m.in.: Warszawę, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zakopane. Sprawimy że, ta wycieczka będzie niezapomniana.

10 Jeśli Wybrałeś Nasze Biuro.. To znaczy umiesz wybrać to co jest najlepsze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na Państwa przybycie. DO ZOBACZENIA!!


Pobierz ppt "BIURO PODRUŻY,, ITAKA`` Prezentacja na prace kontrolną z przedmiotu: Informatyczna Obsługa Biura."

Podobne prezentacje


Reklamy Google