Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program RICI to innowacyjny projekt z branży turystycznej. Oferujący realny produkt i usługi do wykorzystania na całym świecie. Tym produktem jest karta.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program RICI to innowacyjny projekt z branży turystycznej. Oferujący realny produkt i usługi do wykorzystania na całym świecie. Tym produktem jest karta."— Zapis prezentacji:

1 Program RICI to innowacyjny projekt z branży turystycznej. Oferujący realny produkt i usługi do wykorzystania na całym świecie. Tym produktem jest karta członkowska Hotel Gold Card, firmy działającej na rynku 17 lat. Zostając członkiem klubu RICI dostajemy wiele korzyści jako posiadacze karty Hotel Gold Card mamy dostęp do wielu atrakcyjnych ofert turystycznych.

2 Oferta dostępna wyłącznie dla Członków Klubu RICI: 1.Karta HotelGoldCard – zniżki 50-100% w ponad 11 tys. hoteli (więcej…)więcej… 2.Biuro podróży online – 16 miliardów (!) wycieczek w niesamowitych cenach (więcej…)więcej… 3.Wypożyczalnia samochodów z wieloma zniżkami (więcej…)więcej… 4.Atrakcyjna oferta połączeń lotniczych 5.24/7 biuro online z wielojęzycznym wsparciem (w tym PL) 6.... i wiele więcej!

3 150 / osobęTydzień z ekipą znajomych na Majorce (z przelotem i śniadaniami) za… 150 / osobę? 50% cenyHotel w dowolnym miejscu dla 1-20 osób (również pracowników) za… 50% ceny? To JEST możliwe z:

4 Oferta dostępna wyłącznie dla Członków Klubu RICI: Ad.1. Karta HotelGoldCard Gdy w 1995r. Opracowano koncepcję "darmowe noclegi & smaczne jedzenie", nikt nawet nie marzył, że okaże się ona jednym z najbardziej udanych pomysłów na wakacje. Uzyskaj dostęp do hoteli i luksusowych ośrodków wypoczynkowych, odpoczywaj w komfortowo wyposażonych rezydencjach. Posiadacz Hotelgoldcard ma prawo do korzystania z: 50% zniżki w ponad 10.000 hoteli na świecie, 100% zniżki w ponad 1.500 hoteli w Europie. (w Polsce 230 hoteli, oferta wciąż poszerza się) 1500 Hoteli w Europie: bezpłatny pobyt & opłata tylko za jedzenie 10000 hoteli na całym świecie: do 50% stawki dziennej

5 Ad.1. Karta HotelGoldCard – przykładowe oferty, CD

6 Hotel Czarny Potok - Zakopane

7 Ad.1. Karta HotelGoldCard – przykładowe oferty, CD Hotel Fort - Warszawa

8 Oferta dostępna wyłącznie dla Członków Klubu RICI: Ad.2. Biuro podróży online TRAVELRICI

9 Oferta dostępna wyłącznie dla Członków Klubu RICI: Ad.2. Biuro podróży online, CD Wyjątkowe, luksusowe podróże w niesamowicie niskich cenach. Dzięki wyszukiwarce RICI-Travel można zapoznać się z ponad 16 miliardami ofert wycieczek do niemal wszystkich zakątków świata. Ponadto masz możliwość polecania wycieczek swoim znajomym, nie należącym do klubu R.I.C.I. W zamian otrzymasz nawet dodatkową premię. Oto kilka przykładów (a takie rodzynki wcale nie zdarzają się rzadko!): tygodniowy pobyt w Tunezji za 265, 7 dni w Turcji za 13, 7 dni na Majorce, z przelotem oraz śniadaniami za 150. Wszelkie wyjazdy z klubem R.I.C.I. organizowane są przez międzynarodowych tour-operatorów, z którymi firma ma podpisane umowy o współpracy. Daje to gwarancję jakości oraz bezpieczeństwa.

10 Ad.2. Biuro podróży – przykładowe oferty

11 Ad.2. Biuro podróży – przykładowe oferty, CD

12 Oferta dostępna wyłącznie dla Członków Klubu RICI: Ad.3. Wypożyczalnia samochodów

13 Jak sądzisz, ile to wszystko może być warte? A może pomyślisz: Na pewno za drogo! ? Otóż nie! Oczywiście, jak w każdym dobrym klubie, musi istnieć jakaś bariera wejścia. Przecież nie chcesz, aby wszyscy mieli dostęp do Twojego, ekskluzywnego klubu! ;) Niemniej jednak… …wyobraź sobie, że koszt członkostwa może zwrócić się już przy zakupie pierwszej wycieczki lub noclegu! A to jeszcze nie wszystko… :)

14 Uwierzysz, że Twój koszt może wynieść 0 (zero) złotych? A uwierzysz, że możesz na tym jeszcze zarobić? Otóż tak! W tym właśnie momencie, przyznam Ci się, dlaczego zależy mi, abyś został(-a) członkiem Klubu RICI ;) Jeśli bowiem zaproszę do klubu dwie kolejne – zaufane - osoby, wówczas… …otrzymam zwrot kosztu, jaki poniosłem z tytułu przystąpienia do Klubu. Ty możesz zrobić to samo :)

15 Jeszcze nie wierzysz, że to w ogóle możliwe? Nie martw się, też miałem wątpliwości na początku… …aż zobaczyłem to:

16 No więc przyszedł czas na kilka słów n/t finansów: L.p.OpisWartość 1.Koszt przystąpienia do Klubu RICI, w tym: GoldHotelCard (warta ok. 1.500zł.) na rok - za darmo (kolejne lata: 149) dożywotni dostęp do RICITravel – za darmo 1.600 zł. 2.Zwrot za pozyskanie min. 2 nowych członków (50% w gotówce, 50% jako voucher) 700 $ / 520 (~2.170 PLN) 3.Czas oczekiwania na środki, od chwili pozyskania min. 2 nowych członków ok. 1-3 m-cy Uwaga dla osób zainteresowanych możliwością większych zarobków: Dostępny jest również plan biznesowy, zainteresowanych proszę o kontakt. Rekord w naszej grupie: 10 dni

17 Nie zwlekaj, nie warto tracić czasu! Skontaktuj się już dziś: e-mail: rici@rici24.plrici@rici24.pl mob.: 783 310 939 gg: 2276223, 6937744 www: http://rici24.plhttp://rici24.pl Spotkaj się ze mną online: kliknijkliknij


Pobierz ppt "Program RICI to innowacyjny projekt z branży turystycznej. Oferujący realny produkt i usługi do wykorzystania na całym świecie. Tym produktem jest karta."

Podobne prezentacje


Reklamy Google