Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kawalerowie Orderu Uśmiechu. Chodzę do szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu od niecałego roku, więc nie mam w tej dziedzinie zbyt wiele doświadczeń. Mimo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kawalerowie Orderu Uśmiechu. Chodzę do szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu od niecałego roku, więc nie mam w tej dziedzinie zbyt wiele doświadczeń. Mimo."— Zapis prezentacji:

1 Kawalerowie Orderu Uśmiechu

2 Chodzę do szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu od niecałego roku, więc nie mam w tej dziedzinie zbyt wiele doświadczeń. Mimo tak krótkiego czasu w tej szkole spotkałam już m. in. panią Annę Marię Wesołowską, pana Marka Michalaka czy królową Kataru.

3 Projekt Orderu Uśmiechu stworzyła dziewięciolatka z Głuchołaz – Ewa Chrobak. Od talerzyka i szklanki odrysowała słońce, do którego ręcznie dorysowała nierówne promienie. Projekt, z ponad 44 tysięcy innych, wybrało jury pod przewodnictwem Szymona Kobylińskiego, który dopracował go do znanej formy. Znak graficzny i nazwa "Order Uśmiechu" jest znakiem zastrzeżonym, do którego wyłączne prawa autorskie posiada Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu.

4 ...opisanie ich wszystkich byłoby niezmiernie trudne, dlatego zapraszam do oglądnięcia zdjęć. Uważam, że tak lepiej się ogląda… Marek Michalak – przewodniczący K apituły Orderu Uśmiechu Jan Paweł II – Kawaler Orderu Uśmiechu Anna Dymna – Kawaler Orderu Uśmiechu

5 Majka Jeżowska Eugeniusz Kępa J.K.Rowling

6 W gronie Kawalerów jest coraz więcej osób. Ja przedstawiłam te najpopularniejsze. Moje spotkanie z Królową Kataru.

7 Wykonała:


Pobierz ppt "Kawalerowie Orderu Uśmiechu. Chodzę do szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu od niecałego roku, więc nie mam w tej dziedzinie zbyt wiele doświadczeń. Mimo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google