Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zakres działalności W ciągu kilku lat wyrośliśmy na lidera wśród firm tworzących oprogramowanie inżynierskie wspomagające projektowanie systemów grzewczych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zakres działalności W ciągu kilku lat wyrośliśmy na lidera wśród firm tworzących oprogramowanie inżynierskie wspomagające projektowanie systemów grzewczych."— Zapis prezentacji:

1

2 Zakres działalności W ciągu kilku lat wyrośliśmy na lidera wśród firm tworzących oprogramowanie inżynierskie wspomagające projektowanie systemów grzewczych i sanitarnych. Nasze produkty kierowane są zarówno bezpośrednio do projektantów, jak też do firm z branży. Dostarczamy coś więcej niż tylko programy wspomagające projektowanie – rozwijamy pakiet zintegrowanych, współdziałających aplikacji będących połączeniem najlepszych rozwiązań z nowoczesną technologią i komunikacją internetową. Kompleksowo jak nigdy dotąd wspieramy projektowanie i dobór elementów instalacji pomagając produktom Twojej Firmy zdobywać nowe rynki, konkurować i odnosić sukcesy. Nasze programy stały się podstawowym narzędziem pracy dla profesjonalistów w różnych krajach.

3 Zespół, który pracuje dla Państwa
Pracownicy są największym kapitałem naszej firmy. Nasz zespół liczy ok. 30 osób, głównie inżynierów branżowych i informatyków. Doświadczony zespół tworzy technologię, która wyznacza trendy w dziedzinie programów CAE.

4 Nasze programy tworzymy na południu Polski, w środku Europy.
Lokalizacja Nasze programy tworzymy na południu Polski, w środku Europy.

5 Historia InstalSoft Generacja programów pracujących pod systemem DOS:
1986 – program do obliczania centralnego ogrzewania (c.o.) 1991 – program do obliczania zapotrzebowania ciepła 1994 – program do c.o. z semigraficznym edytorem rozwinięć instalacji Programy były dostępne w wersji polskiej

6 Historia InstalSoft Pierwsza generacja programów dla MS Windows:
1998 – program do projektowania instalacji c.o. 1998 – program do rysowania profili sieci kanalizacyjnych i wodociągowych 2000 – program do projektowania ogrzewania podłogowego wg DIN 4725 2001 – program do projektowania instalacji wodociągowych i cyrkulacji ciepłej wody Programy były dostępne w wersji polskiej, angielskiej i rosyjskiej

7 Historia InstalSoft Druga generacja programów dla MS Windows:
2002 – projektowanie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych na mapach i profilach 2003 – nowa generacja programów grzewczych z pakietu InstalSystem 2005 – nowa generacja programu do projektowania instalacji wodociągowych 2008 – wprowadzenie modułu do projektowania kanalizacji wewnętrznej Dystrybucja na szeroką skalę międzynarodową; wiele wersji językowych

8 Nasze produkty Instal-therm 4 HCR – projektowanie
Pakiet programów InstalSystem przeznaczony jest do projektowania instalacji wewnątrz budynków. W skład pakietu wchodzą: Instal-OZC 4 – obliczanie projektowego obciążenia cieplnego, sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej, obliczanie sezonowego zapotrzebowania na ciepło Instal-therm 4 HCR – projektowanie instalacji c.o. jedno- dwururowych, ogrzewania płaszczyznowego oraz obiegów wody lodowej Instal-san 4 TS – projektowanie wewn. instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych Instal-mat 4 – sporządzanie zestawień i kosztorysów materiałów Pakiet InstalSystem jest oferowany w wersjach firmowych oraz w wersji InstalSoft.

9 Nasze produkty Pakiet programów NetSystem przeznaczony jest do projektowania zewnętrznych sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. W skład pakietu wchodzą: Net-san 4 – projektowanie sieci kanalizacyjnych (grawitacyjnych oraz ciśnieniowych) i wodociągowych Instal-mat 4 – sporządzanie zestawień i kosztorysów materiałów Pakiet NetSystem jest oferowany w wersjach firmowych oraz w wersji InstalSoft.

10 Nasze produkty Pakiet programów EnergoSystem przeznaczony jest do wyznaczania projektowego obciążenia cieplnego, sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, obliczeń sezonowego zapotrzebowania na ciepło. W skład pakietu wchodzą: Instal-OZC 4 – obliczanie projektowego obciążenia cieplnego, sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej, obliczenia sezonowego zapotrzebowania na ciepło. Instal-graph 4 – graficzne tworzenie konstrukcji budynku z możliwością zaimportowania rzutów z plików DWG, DXF i innych formatów graficznych.

11 Nasze produkty Programy doboru
Programy doboru umożliwiają dobór produktów i urządzeń danego producenta. W ofercie InstalSoft dostępne są programy: Dobór grzejników Dobór rurociągów sieci zewnętrznych kanalizacyjnych i wodociągowych Programy doboru są oferowane w wersjach firmowych.

12 Nasze produkty Katalogi produktów dla programów
Produkty Partnerów mogą być wprowadzone do baz danych pakietu InstalSystem lub NetSystem. Utrzymywanie danych w programach to podstawowy i bardzo korzystny dla każdej firmy zakres współpracy z InstalSoft. Rodzaje katalogów dostępne w programach pakietów InstalSystem i NetSystem: Grzejniki wodne do centralnego ogrzewania wszelkich typów Zawory i armatura do instalacji grzewczych, wodociągowych i wody lodowej Rury i kształtki do instalacji wewnętrznych grzewczych, wodociągowych i kanalizacyjnych Systemy ogrzewania płaszczyznowego (podłogowego i ściennego) Mieszacze do instalacji wewnętrznych Węzły / schematy hydrauliczne do instalacji grzewczych i wody lodowej Izolacje rurowe do instalacji wewnętrznych Rury, studnie i przepompownie do zewnętrznych sieci kanalizacyjnych i wodociągowych

13 Obszar działania Dzięki rozwojowi nowoczesnych środków komunikacji, głównie Internetu, możemy dostarczać rozwiązania wspierające proces projektowania do każdego kraju, w którym nasi Partnerzy oferują swoje produkty. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że projektanci oczekują narzędzi w ich rodzimym języku, dostosowanych do potrzeb lokalnego rynku pod względem norm i metod obliczeniowych, jak również zawartości katalogów danych. Dlatego nasze produkty dostarczane są w rosnącej liczbie wersji rynkowo-językowych. angielska francuska polska szwedzka austriacka hiszpańska rosyjska ukraińska bułgarska litewska rumuńska węgierska czeska łotewska słowacka włoska estońska niemiecka słoweńska

14 Partnerzy oferujący wersje firmowe programów i katalogów

15 Partnerzy oferujący wersje firmowe programów i katalogów

16 Partnerzy oferujący wersje firmowe programów i katalogów

17 InstalSoft ul.Zjednoczenia 2; 41-500 Chorzów Tel.: 32 750 52 00
Fax:


Pobierz ppt "Zakres działalności W ciągu kilku lat wyrośliśmy na lidera wśród firm tworzących oprogramowanie inżynierskie wspomagające projektowanie systemów grzewczych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google