Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową."— Zapis prezentacji:

1 stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową dotarcie do pięciu zmysłów tradycje kontra social media wewnątrz to co na zewnątrz każde słowo ma znaczenie wynajmiemy pracowników do handlu i promocji kierowników regionalnych przedstawicieli handlowych merchandiserów hostessy wprowadzimy produkty na rynek sama nowość nie sprzedaje ile jest warta lojalność klienta tricki nowoczesnych promocji dystrybucja poprzez dynamic dostarczymy materiały reklamowe mały i wielki format wyposażenie POS dynamiczne gadgety dowolny import na zlecenie przekonamy dlaczego właśnie dynamic fair play only od 1990 historia i aktualności jeśli szukasz pracy kontakt i dojazd Porządkując przedmioty wkoło postaw na ich połączenie z dobrą energią, funkcjonalnością i doskonałym designem, a dowiesz się, że życie to także „dynamiczne noszenie (czegoś)”, co spowoduje że zyskasz klasę… Oto marka wear e dynamic, której możesz być jednym z pierwszych fanów na Świecie. Świecie, który razem uczynimy naszym dyNATION !!!

2 stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową dotarcie do pięciu zmysłów tradycje kontra social media wewnątrz to co na zewnątrz każde słowo ma znaczenie wynajmiemy pracowników do handlu i promocji kierowników regionalnych przedstawicieli handlowych merchandiserów hostessy wprowadzimy produkty na rynek sama nowość nie sprzedaje ile jest warta lojalność klienta tricki nowoczesnych promocji dystrybucja poprzez dynamic dostarczymy materiały reklamowe mały i wielki format wyposażenie POS dynamiczne gadgety dowolny import na zlecenie przekonamy dlaczego właśnie dynamic fair play only od 1990 historia i aktualności jeśli szukasz pracy kontakt i dojazdConiesamowitego może być w sznurówkach ? To co sprawi, że będziesz chodził wygodnie i oryginalnie !

3 stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową dotarcie do pięciu zmysłów tradycje kontra social media wewnątrz to co na zewnątrz każde słowo ma znaczenie wynajmiemy pracowników do handlu i promocji kierowników regionalnych przedstawicieli handlowych merchandiserów hostessy wprowadzimy produkty na rynek sama nowość nie sprzedaje ile jest warta lojalność klienta tricki nowoczesnych promocji dystrybucja poprzez dynamic dostarczymy materiały reklamowe mały i wielki format wyposażenie POS dynamiczne gadgety dowolny import na zlecenie przekonamy dlaczego właśnie dynamic fair play only od 1990 historia i aktualności jeśli szukasz pracy kontakt i dojazd Co niesamowitego może być w pendrive ? To co sprawi, że ważne pliki będziesz miał przy sobie ! Własna chmura we własnej kieszeni ?

4 stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową dotarcie do pięciu zmysłów tradycje kontra social media wewnątrz to co na zewnątrz każde słowo ma znaczenie wynajmiemy pracowników do handlu i promocji kierowników regionalnych przedstawicieli handlowych merchandiserów hostessy wprowadzimy produkty na rynek sama nowość nie sprzedaje ile jest warta lojalność klienta tricki nowoczesnych promocji dystrybucja poprzez dynamic dostarczymy materiały reklamowe mały i wielki format wyposażenie POS dynamiczne gadgety dowolny import na zlecenie przekonamy dlaczego właśnie dynamic fair play only od 1990 historia i aktualności jeśli szukasz pracy kontakt i dojazd Co niesamowitego może być w zapalniczce ? To co sprawi, że „napełnisz ją” w USB i zapiszesz w niej fotki ! USB-gaz zawsze na czas.

5 stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową dotarcie do pięciu zmysłów tradycje kontra social media wewnątrz to co na zewnątrz każde słowo ma znaczenie wynajmiemy pracowników do handlu i promocji kierowników regionalnych przedstawicieli handlowych merchandiserów hostessy wprowadzimy produkty na rynek sama nowość nie sprzedaje ile jest warta lojalność klienta tricki nowoczesnych promocji dystrybucja poprzez dynamic dostarczymy materiały reklamowe mały i wielki format wyposażenie POS dynamiczne gadgety dowolny import na zlecenie przekonamy dlaczego właśnie dynamic fair play only od 1990 historia i aktualności jeśli szukasz pracy kontakt i dojazdConiesamowitego może być w bransoletce ? Bepieczeństwo. Po prostu.

6 stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową dotarcie do pięciu zmysłów tradycje kontra social media wewnątrz to co na zewnątrz każde słowo ma znaczenie wynajmiemy pracowników do handlu i promocji kierowników regionalnych przedstawicieli handlowych merchandiserów hostessy wprowadzimy produkty na rynek sama nowość nie sprzedaje ile jest warta lojalność klienta tricki nowoczesnych promocji dystrybucja poprzez dynamic dostarczymy materiały reklamowe mały i wielki format wyposażenie POS dynamiczne gadgety dowolny import na zlecenie przekonamy dlaczego właśnie dynamic fair play only od 1990 historia i aktualności jeśli szukasz pracy kontakt i dojazd Co niesamowitego może być w biznesie ? Wszystko, co ważne, bo… Stawiamy na ekonomikę 1.Marża na poziomie 50% (max rabat + narzut). 2.Opłacalność dla każdego (importer, dystrybutor, sklep i klient). 3.Uczciwe zasady „coś za coś”. Systematycznie wspieramy sprzedaż 1.Merchandising (własna agencja bez nie fachowej kadry z zewnątrz). 2.Media społecznościowe sterowane systemem FREQSEM (celna komunikacja marketingowa). 3.Wydawnictwa poświęcone jakości, dobremu stylowi oraz wzornictwu. Nie marnujemy pieniędzy na 1.Chore od reklam massmedia. 2.Idiotyczne promocje cenowe „kup za darmo”. 3.Nudne eventy na które nikt nie przychodzi. 4.Śmietnikowe gadgety. www.store.dynamic.pl Działaj, bo to 1-dyna okazja …


Pobierz ppt "Stworzymy lub wynajmiemy markę pomysł nie wystarczy design to więcej niż wygląd technologia musi działać strategia jako silnik określimy komunikację marketingową."

Podobne prezentacje


Reklamy Google