Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LEKARZE. To są lekarze ze (szpital)…w (Sopot)…. To jest Alicja. Alicja ma 34 (rok)………..Ona jest(lekarka) ….i ona pracuje w (szpital)………..w(Sopot)……….

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LEKARZE. To są lekarze ze (szpital)…w (Sopot)…. To jest Alicja. Alicja ma 34 (rok)………..Ona jest(lekarka) ….i ona pracuje w (szpital)………..w(Sopot)………."— Zapis prezentacji:

1 LEKARZE

2 To są lekarze ze (szpital)…w (Sopot)….

3 To jest Alicja. Alicja ma 34 (rok)………..Ona jest(lekarka) ….i ona pracuje w (szpital)………..w(Sopot)………. Ona mieszka w (Gdynia)…….Ona lubi chodzić na(siłownia)……i na (zakupy)……..Ona interesuje się (samochód sportowy)…….Ona jest zakochana w (Robert Kubica)…….to jest znany kierowca z(Polska)…..

4 Alicja jest(piękna, młoda kobieta)………….Ona była bardzo (dobra studentka)….na (Akademia Medyczna)……………….. Teraz ona jest (bardzo dobry lekarz)…………. Pacjenci kochają (Alicja)……..Alicja bardzo lubi pracować w (karetka)……i pomagać, kiedy pacjent potrzebuje szybko (pomoc)….

5 W jej (zespół)……….jest lekarz Maks. On jest z (Warszawa)…….Teraz on mieszka w (Trójmiasto)………On ma 37 (rok)……..i jest (kardiolog)…….On ma dużo(pacjent)……Codziennie on robi 3 lub 4 (operacja)….czasami nawet 6(operacja)……

6 To jest Adrian. On jest z (Kenia)…..On ma 29 (rok)……i jest (stażysta)…….w (szpital)……On uczył się w (Stany Zjednoczone)…..Jego babcia była (Polka)……..i on zdecydował się przyjechać do (Polska)………On uczy się (język polski)……On bardzo lubi robić(praca domowa) ….i rozmawiać z(pacjent)…po polsku. On kocha jeść (pieróg)……z(kapusta i grzyby)…….. On na(przerwa)……zawsze je (czerwony barszcz)….z (bułka)…….

7 To jest profesor Jan. On ma 63(rok)……..i pracuje w(szpital)…..bardzo długo. On kocha(praca)……..Teraz on ma mało(pacjent)….ale dużo(student)……(medycyna)…….On teraz uczy(młody lekarz)……..jak być(dobry lekarz)………On ma (córka)….., która pracuje też w (sopocki szpital)…….

8 Ewa jest(córka)…..(Jan)……Ona jest (pielęgniarka)…….Ona zajmuje się (pacjent)…….na (ortopedia)………Ona ma (rodzina)…..Ona ma (syn, 3 córka)………Ona lubi jeść (szarlotka)…. na ciepło i pić (czarna kawa)…………….Ona nie lubi (herbata, sok, piwo)…..Wieczorem ona lubi pić (białe, wytrawne wino)……….

9 Tutaj na (obraz)…. jest Martin i Adrian. Martin jest (lekarz) i on jest (Niemiec)….On pracuje z (Adrian)……On lubi (Adrian)…..Oni zawsze po (praca)……idą na (piwo)….i dużo rozmawiają o (dziewczyna, polska kultura, medycyna)………

10 To jest Anna. Ona jest z (Kartuzy)……Ona teraz mieszka w (Sopot)….Ona lubi(życie)…..w (Sopot)……Ona pracuje w (szpital)….ona jest(lekarka, pediatra)………..Ona pracuje z (mały pacjent)………….Ona kocha (ta praca)………….Wieczorem Anna lubi chodzić do (klub)……………..Ona tam dużo tańczy i pije (piwo)……Ona była (tancerka)……………..ale miała(wypadek) …..i nie może tańczyć profesjonalnie.

11 Dziś w (szpital)……jest ciężki dzień. Do (szpital)……przychodzi dużo (pacjent)……… Adrian musi pomagać w (operacja)…..Jego szef profesor Jan ma dziś (poważna operacja)…………Oni będą operować (Wojtek)….Wojtek jest (młody sportowiec)…….On w czasie (trening)……..miał (wypadek)…..

12 Wojtek martwi się (noga)……On jest (maratończyk)….on za pół roku ma maraton w (Barcelona)…..On ma szansę na (medal)…..Teraz on musi być silny. Po (operacja)…. on będzie miał (rehabilitacja)…………..

13 To jest Kasia. Kasia ma (babcia)…w (szpital)…..Ona codziennie odwiedza(babcia)……Babcia nazywa się Irena i kocha(kwiat)…..Ona ma 96 (rok)…..Ona była (sanitariuszka)…..w czasie II wojny światowej. Ona pracowała w (Anglia)…….Tam ona poznała (pilot, Ross)……….Ross i Irena byli (małżeństwo)…….Rosss umarł 3 lata temu.

14 Dziś w (szpital)……jest pacjentka, która zaczęła rodzić w (samolot)….. Teraz ona jest pod (opieka)…….(lekarka Alicja)….Pacjentka urodziła (śliczna córeczka)…….Ona będzie nazywać się Marta. Marta dostała (darmowy bilet lotniczy)………od (linia lotnicza)…….

15 Wieczorem Martin miał (dziwny pacjent)…..Pod (szpital)…..leżał chory pies. Martin zabrał (pies)……do (gabinet)…..On planuje zabrać (pies)….do (dom)………..


Pobierz ppt "LEKARZE. To są lekarze ze (szpital)…w (Sopot)…. To jest Alicja. Alicja ma 34 (rok)………..Ona jest(lekarka) ….i ona pracuje w (szpital)………..w(Sopot)………."

Podobne prezentacje


Reklamy Google