Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

wst ę p Potrzeba uczenia się nie jest jedyną potrzebą z jaką uczniowie przychodzą do szkoły.Przychodzą też z potrzebą przynależności, wolności, zabawy,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "wst ę p Potrzeba uczenia się nie jest jedyną potrzebą z jaką uczniowie przychodzą do szkoły.Przychodzą też z potrzebą przynależności, wolności, zabawy,"— Zapis prezentacji:

1

2 wst ę p Potrzeba uczenia się nie jest jedyną potrzebą z jaką uczniowie przychodzą do szkoły.Przychodzą też z potrzebą przynależności, wolności, zabawy, kompetencji oraz autonomii. W klasie opartej na relacjach nauczycieli wie o tym i traktuje wszystkie te potrzeby jako równoważnie.Dopóki te potrzeby nie zastaną uznane i zaspokojone, uczniowie nie będą czuli się bezpiecznie i nie będą mogli zaangażować się w proces uczenia.

3 nauka 1Pamiętajcie ! W nauce pomagają możliwość wyboru miejsca, czasu i sposobu nauki Np. Uczenie się w domu swobodę w czasie i sposobie nauki. 2. Możliwość wyboru materiałów sprzyjają w uczeniu się. Ty decydujesz z jakiego źródła będziesz korzystać,(z: książki, notatek, internetu),i za pomocą jakiego sposobu będziesz wykorzystywać swoją wiedzę.

4 Mamy prawo!! P amiętajcie!!! 1.Każdy z nas ma prawo opowiedzieć ciekawostkę spoza nauki szkolnej !! 2.Uczniowie mają prawo uczyć się tego czego potrzebują, tego czego nie rozumieją Prosić nauczyciela o pomoc Uczyć się w domu

5


Pobierz ppt "wst ę p Potrzeba uczenia się nie jest jedyną potrzebą z jaką uczniowie przychodzą do szkoły.Przychodzą też z potrzebą przynależności, wolności, zabawy,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google