Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moje zainteresowania Wojciech W. klasa Iag.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moje zainteresowania Wojciech W. klasa Iag."— Zapis prezentacji:

1 Moje zainteresowania Wojciech W. klasa Iag

2 Muzyka Moje muzyczne horyzonty są bardzo szerokie... Oczywiście moim ulubionym gatunkiem jest Reggae i jego pochodne ale bardo lubię także Hip Hop, Ragga czy nawet DubStep i Drum N Bass. Uważam że nie należy zamykać się w swym ulubionym stylu i opierać się na opiniach innych lecz po prostu próbować wszystkiego po trochu a na pewno w każdym gatunku znajdziemy coś dla siebie.

3 Motoryzacja Motoryzacją interesuję się od najmłodszych lat. Lubię szybkie, piękne auta ale także old school'owe lowrydery z hydrauliką niczym z gier komputerowych. Moim marzeniem jest posiadanie Mitsubishi Galant'a i pomalowanie go na czarny matowy kolor.

4 Branża komputerowa Kolejną moją pasją są komputery. Lubię informatykę, grafikę, webdesign a także technologie internetowe. W sumie to wszystko co z komputerami jest związane. Uważam że komputer to moja przyszłość, ponieważ świat się zmienia a zmiany te opierają się głównie na komputeryzacji.

5 Autor Jestem uczniem pierwszej klasy Technikum Poligraficzno-Księgarskiego im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie. Uczę się zawodu Technik Cyfrowych Procesów Graficznych i mam zamiar wykonywać go w przyszłości. Wojciech W.


Pobierz ppt "Moje zainteresowania Wojciech W. klasa Iag."

Podobne prezentacje


Reklamy Google