Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ciekawe strony internetowe. Internet – globalny śmietnik W internecie możemy znaleźć wiele stron internetowych. Wchodzimy na nie w celach rozrywki lub.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ciekawe strony internetowe. Internet – globalny śmietnik W internecie możemy znaleźć wiele stron internetowych. Wchodzimy na nie w celach rozrywki lub."— Zapis prezentacji:

1 Ciekawe strony internetowe

2 Internet – globalny śmietnik W internecie możemy znaleźć wiele stron internetowych. Wchodzimy na nie w celach rozrywki lub dowiedzenia się czegoś. Niestety internet przepełniony jest,,śmieciami, to znaczy niepotrzebnymi stronami. Czasami, żeby się czegoś dowiedzieć, trzeba długo szukać.

3 Strony internetowe- Wikipedia, Zadane. pl, itp. Wikipedia, Zadane. pl, itp. to strony często używane przez uczniów. Przydają się, ale niczego nas nie nauczą. Tu pojawia się pytanie: Gdzie szukać fajnych stron internetowych? Jak z nich korzystać?

4 Matematyka

5 Ciekawe strony

6 Ciekawe strony-muzyka

7 Tylko się nie przemęczajcie, bo będziecie wyglądać tak jak ten komputer Jak widzicie, jest wiele ciekawych stron, które mogą pomóc w nauce. Mam nadzieję, że będziecie z nich korzystać od czasu do czasu.

8 Dziękuję za uwagę!


Pobierz ppt "Ciekawe strony internetowe. Internet – globalny śmietnik W internecie możemy znaleźć wiele stron internetowych. Wchodzimy na nie w celach rozrywki lub."

Podobne prezentacje


Reklamy Google