Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ciekawe strony internetowe

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ciekawe strony internetowe"— Zapis prezentacji:

1 Ciekawe strony internetowe

2 Internet – globalny śmietnik
W internecie możemy znaleźć wiele stron internetowych. Wchodzimy na nie w celach rozrywki lub dowiedzenia się czegoś. Niestety internet przepełniony jest ,,śmieciami”, to znaczy niepotrzebnymi stronami. Czasami, żeby się czegoś dowiedzieć, trzeba długo szukać.

3 Strony internetowe- Wikipedia, Zadane. pl, itp.
Wikipedia, Zadane. pl, itp. to strony często używane przez uczniów. Przydają się, ale niczego nas nie nauczą. Tu pojawia się pytanie: Gdzie szukać fajnych stron internetowych? Jak z nich korzystać?

4 Matematyka Gdy ci smutno i źle, wejdź na nie smuć się!  Matzoo.pl to strona z testami dla uczniów klas od 1 do 6. Gdy matematyka cię męczy i nie rozumiesz jej, wejdź na a zrobi ci się lżej! To fajna strona, która pomoże ci się przygotować do sprawdzianu z matematyki.

5 Ciekawe strony Jeśli chcesz być informatykiem, sprawdź swoją wiedzę na to strona, która sprawdza twóją wiedzę w wybranej kategorii. Do wyboru, do koloru.

6 Ciekawe strony-muzyka
Oh, jak przyjemnie muzykiem musi być! Oj, fajnie, fajnie, fajnie, lecz uczyć trzeba się  Na możesz przeczytać wiele ciekawych informacji o muzyce i jej historii. Kiedy nauczysz się podstaw, zrób sobie test na stronie .

7 Jak widzicie, jest wiele ciekawych stron, które mogą pomóc w nauce
Jak widzicie, jest wiele ciekawych stron, które mogą pomóc w nauce. Mam nadzieję, że będziecie z nich korzystać od czasu do czasu.  Tylko się nie przemęczajcie, bo będziecie wyglądać tak jak ten komputer

8 Dziękuję za uwagę!


Pobierz ppt "Ciekawe strony internetowe"

Podobne prezentacje


Reklamy Google