Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

E-KODEKS NASZEGO GIMNAZJUM KLASA II D. 1. Komunikujemy się z wychowawcą drogą mailową. Możliwość dowiedzenia się o najważniejszych klasowych datach, wygodne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "E-KODEKS NASZEGO GIMNAZJUM KLASA II D. 1. Komunikujemy się z wychowawcą drogą mailową. Możliwość dowiedzenia się o najważniejszych klasowych datach, wygodne."— Zapis prezentacji:

1 E-KODEKS NASZEGO GIMNAZJUM KLASA II D

2 1. Komunikujemy się z wychowawcą drogą mailową. Możliwość dowiedzenia się o najważniejszych klasowych datach, wygodne uzgadnianie terminów na wykonanie pracy na rzecz klasy, np. gazetki.

3 2. Korzystając z Internetu nie wchodzimy na strony nieadekwatne do naszego wieku, takie jak pornograficzne czy hazardowe.

4 3. Zanim zaakceptujemy regulamin czytamy go. Zwykle nawet nie zwracamy uwagi na regulamin, jednak lepiej poświęcić kilka minut na przejrzenie go, niż potem ponosić konsekwencje zgodzenia się na coś, na co byśmy się nie zgodzili.

5 4. Nie podajemy swoich danych nieznanym osobom przez Internet. Nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie i jakie ma zamiary.

6 5. Na lekcjach korzystamy z Internetu i programów edukacyjnych Jest to świetna pomoc zarówno dla nas jak i nauczycieli.

7 6. Jesteśmy za e-dziennikiem! To udogodnienie nie tylko dla naszych rodziców, którzy mogą kontrolować jak się uczymy, ale i dla nas. Nie raz zastanawiamy się nad naszymi ocenami i nie pamiętamy ich. Nie musielibyśmy wtedy uzupełniać kart w dzienniczku.

8 7. Pomagamy sobie nawzajem używając TeamSpeaku. Korzystając z tego programu możemy dawać sobie korepetycje i wyrównywać wiedzę bez konieczności spotykania się, jeśli nie mamy na to ochoty, miejsca, lub czasu.

9 8. Chcemy wiedzieć więcej na temat zasad surfowania w Internecie. Na stronie naszego gimnazjum chętnie widzielibyśmy netykietę oraz poradnik, jak być bezpiecznym w Internecie.

10 9. Używamy Internetu w celach edukacyjnych, nawet w szkole. Sieć wi-fi z możliwością wolnego korzystania z niej byłaby bardzo przydatna i z chęcią korzystalibyśmy z niej w celu odpowiedzenia sobie na dręczące nas pytania. ;)

11 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ Prezentację przygotował Wojtek Cetner II D


Pobierz ppt "E-KODEKS NASZEGO GIMNAZJUM KLASA II D. 1. Komunikujemy się z wychowawcą drogą mailową. Możliwość dowiedzenia się o najważniejszych klasowych datach, wygodne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google