Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pani pyta Małgosię, kim jest jej mama. - Moja mama jest prostytutką i mamy kasy jak lodu - odpowiada Gośka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pani pyta Małgosię, kim jest jej mama. - Moja mama jest prostytutką i mamy kasy jak lodu - odpowiada Gośka."— Zapis prezentacji:

1

2 Pani pyta Małgosię, kim jest jej mama. - Moja mama jest prostytutką i mamy kasy jak lodu - odpowiada Gośka.

3 - A mój tata jest policjantem i też mamy kasy jak lodu - woła Kaziu.

4 Na co słychać Jasia: - A mój tata jest kierowcą ciężarówki i gdyby nie policjanci i prostytutki, to byśmy mieli kasy jak lodu.

5 Pani w szkole pyta Jasia: - Powiedz mi kto to był: Mickiewicz, Słowacki, Norwid? - Nie wiem. A czy pani, wie kto to był Zyga, Chudy i Kazek? - Nie wiem - odpowiada zdziwiona nauczycielka. - To co mnie pani swoją banda straszy?

6 O czym powinni pamiętać nauczyciele wychowania seksualnego? - Aby nie zadawać prac domowych!

7 Pani na lekcji polskiego prosi dzieci, aby ułożyły zdanie, w którym będzie nazwa ptaka. Zgłasza się Jaś: - Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak.

8 - No, może być. Ale zdania z dwoma ptakami już nie ułożysz. - Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak i wyrżnął orla - przyjmuje wyzwanie Jaś

9 - A z trzema ptakami ? - Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wyrżnął orla i puścił pawia.

10 - A z czterema ptakami, cwaniaczku ? - Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wyrżnął orla, po czym puścił pawia, aż mu dwa gile wyszły z nosa.

11 - A z pięcioma ptakami ? - Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wyrżnął orla, po czym puścił pawia, aż mu dwa gile wyszły z nosa i poszedł dalej pić na sępa.

12

13


Pobierz ppt "Pani pyta Małgosię, kim jest jej mama. - Moja mama jest prostytutką i mamy kasy jak lodu - odpowiada Gośka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google