Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Adwent t o czas pobożnego i radosnego oczekiwania na spotkanie ze Zbawicielem. Czekanie wymaga gotowości, wytężonej uwagi, przygotowania serca, pracy nad.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Adwent t o czas pobożnego i radosnego oczekiwania na spotkanie ze Zbawicielem. Czekanie wymaga gotowości, wytężonej uwagi, przygotowania serca, pracy nad."— Zapis prezentacji:

1 Adwent t o czas pobożnego i radosnego oczekiwania na spotkanie ze Zbawicielem. Czekanie wymaga gotowości, wytężonej uwagi, przygotowania serca, pracy nad sobą. I niedziela adwentu

2 Marana tha! Przyjdź Jezu Panie, W swej chwale do nas zejdź! Marana tha! Usłysz wołanie, Gdy się wypełnią wieki.

3 I niedziela adwentu Jak rosy chłód na spragniony grunt, Jak dobry chleb na głodnego dłoń.

4 I niedziela adwentu Marana tha! Przyjdź Jezu Panie, W swej chwale do nas zejdź! Marana tha! Usłysz wołanie, Gdy się wypełnią wieki.

5 I niedziela adwentu W Kościele Twym, gdzie dajesz się nam, Przez Ciała Krwi, tajemniczą moc…

6 I niedziela adwentu Marana tha! Przyjdź Jezu Panie, W swej chwale do nas zejdź! Marana tha! Usłysz wołanie, Gdy się wypełnią wieki.

7 I niedziela adwentu Teraz, w chwili ciszy, przepraszam Jezusa za każdy mój grzech: za brak modlitwy, za nieposłuszeństwo Rodzicom, za złe zachowanie w szkole…

8 I niedziela adwentu Spowiadam się Bogu wszechmogącemu i wam, bracia i siostry, że bardzo zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem: moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Przeto błagam Najświętszą Maryję, zawsze Dziewicę, wszystkich Aniołów i Świętych i was, bracia i siostry, o modlitwę za mnie do Pana Boga naszego.

9 I niedziela adwentu Po wezwaniu kapłana Módlmy się! w ciszy naszych serc przedstawiamy Bogu nasze intencje: prośby i podziękowania, z którymi przyszliśmy na mszę świętą.

10 I niedziela adwentu KOLEKTA Wszechmogący Boże, spraw, abyśmy przez dobre uczynki przygotowali się na spotkanie przychodzącego Chrystusa, a w dniu sądu, zaliczeni do Jego wybranych, mogli posiąść Królestwo niebieskie. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków.

11 I niedziela adwentu Idźmy z radością na spotkanie Pana

12 I niedziela adwentu śpiew przed Ewangelią: Okaż nam, Panie, łaskę swoją i daj nam zbawienie.

13 I niedziela adwentu Pan blisko jest, oczekuj Go! Pan blisko jest, W Nim serca moc!

14 I niedziela adwentu MODLITWA NAD DARAMI: Panie, nasz Boże, przyjmij te dary, które otrzymaliśmy dzięki Twej dobroci, Ty nem je dałeś, abyśmy mogli odprawiać eucharystyczną Ofiarę, spraw, aby ona stała się dla nas zadatkiem wiecznego zbawienia. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

15 I niedziela adwentu Idzie mój Pan, On teraz biegnie, by spotkać mnie! Mija góry, łąki, lasy, by Komunii stał się cud. On chce chlebem nas nakarmić, by nasycić życia głód.

16 I niedziela adwentu To nasz Bóg, to nasz Pan, Chwałę oddajmy Mu! Wznieśmy ręce i serca Uwielbiajmy Go.

17 I niedziela adwentu Niechaj miłość Twa, jak potężna fala spłynie tu, przez łaski Twej zdrój Chryste dotknij nas.

18 I niedziela adwentu MODLITWA PO KOMUNII: Boże, nasz Ojcze, niech owocny będzie dla nas udział w tym Sakramencie, przez który nas, pielgrzymujących na ziemi, podtrzymujesz w drodze do nieba i uczysz całym sercem miłować to, co wieczne. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

19 PAMIĘTAJ O POSTANOWIENIU ADWENTOWYM!

20 I niedziela adwentu Czekam na Ciebie, Jezu mój mały, Ciche błagania ku niebu ślę. Twojego przyjścia czeka świat cały, Sercem gorącym przyzywa Cię. Spójrz, tęskniony na tej ziemi Przybądź Jezu, pociesz nas Szczerze kochać Cię będziemy Przyjdź, o Jezu, bo już czas.

21 I niedziela adwentu Usłysz, Maryjo, głos Twoich dzieci, Tyś naszą Matką na każdy dzień. O, daj nam słońce, które rozświeci Grzechu i błędu straszliwy cień. Spójrz, tęskniony na tej ziemi, Daj nam Zbawcę, Dziecię Twe. My dla Niego żyć pragniemy. Jemu damy serce swe!


Pobierz ppt "Adwent t o czas pobożnego i radosnego oczekiwania na spotkanie ze Zbawicielem. Czekanie wymaga gotowości, wytężonej uwagi, przygotowania serca, pracy nad."

Podobne prezentacje


Reklamy Google