Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Twoje dane – Twoja sprawa: Ochrona danych osobowych Kasia Kubiak Dominika Andrzejewska kl. IIIb.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Twoje dane – Twoja sprawa: Ochrona danych osobowych Kasia Kubiak Dominika Andrzejewska kl. IIIb."— Zapis prezentacji:

1 Twoje dane – Twoja sprawa: Ochrona danych osobowych Kasia Kubiak Dominika Andrzejewska kl. IIIb

2 Och, polubił moje zdjęcie, na pewno będziemy razem! Żałosne… Dwa dni wcześniejObecnie Ktośnapisałdo niegozmojegok onta,żegokoch amaonsieśmiej ezemniee Hahahahaha zniszczę ją! Buahahahahahah ! W tym samym czasie CO TY GADASZ!? WŁAMALI CI SIĘ NA KONTO! HULTAJE! URWISY! NICPONIE!

3 Odnajdę tego kogoś! Oto moja tajna misja! MOCO KUCYKÓW! OBJAW SIĘ! Mamy dla Ciebie informacje, na ten temat, sweetheart. Wiemy kto, po co i dlaczego… We know everything… Zabiją mnie, ja już nie będę. Na świętego kucyka, nie będę! Ja ją przeproszę. Albo nie! Wyślę anonimowy list.

4 Jak śmiałaś! To są moje dane i moja sprawa! MOJE I TYLKO MOJE! Nie masz prawa! Przepraszam… ja nie chciałam. To znaczy… nie pomyślałam o konsekwencjach. Przepraszam. Jesteś w stanie mi wybaczyć? Ja to wszystko odwołam! W Kucykolandii zapanowała przyjaźń i spokój. Od tej pory wszystkie kucyki – duże i małe są równe i żyją w zgodzie. Wiedzą, że ochrona danych osobowych jest ważna i to osobista sprawa. Nie powinnyśmy wykradać czyiś danych i sami powinniśmy się przed tym chronić.

5 Koniec


Pobierz ppt "Twoje dane – Twoja sprawa: Ochrona danych osobowych Kasia Kubiak Dominika Andrzejewska kl. IIIb."

Podobne prezentacje


Reklamy Google