Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Twoje dane – Twoja sprawa: Ochrona danych osobowych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Twoje dane – Twoja sprawa: Ochrona danych osobowych"— Zapis prezentacji:

1 Twoje dane – Twoja sprawa: Ochrona danych osobowych
Kasia Kubiak Dominika Andrzejewska kl. IIIb

2 CO TY GADASZ!? WŁAMALI CI SIĘ NA KONTO! HULTAJE! URWISY! NICPONIE!
Dwa dni wcześniej Obecnie Żałosne… Ktośnapisałdoniegozmojegokonta,żegokochamaonsieśmiejezemniee Och, polubił moje zdjęcie, na pewno będziemy razem! Hahahahaha zniszczę ją! Buahahahahahah! W tym samym czasie CO TY GADASZ!? WŁAMALI CI SIĘ NA KONTO! HULTAJE! URWISY! NICPONIE!

3 Odnajdę tego kogoś! Oto moja tajna misja!
MOCO KUCYKÓW! OBJAW SIĘ! Odnajdę tego kogoś! Oto moja tajna misja! Zabiją mnie, ja już nie będę. Na świętego kucyka, nie będę! Ja ją przeproszę. Albo nie! Wyślę anonimowy list. Mamy dla Ciebie informacje, na ten temat, sweetheart. Wiemy kto, po co i dlaczego… We know everything…

4 Jak śmiałaś. To są moje dane i moja sprawa. MOJE I TYLKO MOJE
Jak śmiałaś! To są moje dane i moja sprawa! MOJE I TYLKO MOJE! Nie masz prawa! Przepraszam… ja nie chciałam. To znaczy… nie pomyślałam o konsekwencjach. Przepraszam. Jesteś w stanie mi wybaczyć? Ja to wszystko odwołam! W Kucykolandii zapanowała przyjaźń i spokój. Od tej pory wszystkie kucyki – duże i małe są równe i żyją w zgodzie. Wiedzą, że ochrona danych osobowych jest ważna i to osobista sprawa. Nie powinnyśmy wykradać czyiś danych i sami powinniśmy się przed tym chronić.

5 Koniec


Pobierz ppt "Twoje dane – Twoja sprawa: Ochrona danych osobowych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google