Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Matki JJ Włącz głosniki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Matki JJ Włącz głosniki."— Zapis prezentacji:

1 Dzień Matki JJ Włącz głosniki

2 Mamo. Stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam
Mamo! Stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam. Byłaś przy mnie gdy o pomoc wołałam. Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą,najtrwalszą. Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą.

3 Za to, że zawsze jesteś przy mym boku
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku. Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku .Za to, że dni moje tęczą malujesz dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.

4 Dziękuję za to wszystko, czym dobroć jest na ziemi, że Jesteś najważniejsza, że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi.

5 W kalendarzu Święto Matki z życzeniami śpieszą dziatki
W kalendarzu Święto Matki z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci mamo dziś w podzięce za Twe trudy daje serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.

6 Dziękuję Ci, ze znosiłaś moje humory, prowokacje, lenistwo, bunt, złość, hałas i niechlujstwo, głupotę i popisy, całą gamę wybryków, które dzieciak obmyśla, aby zobaczyć, na jak wiele może sobie pozwolić. Ty jednak nie przestawałaś mnie kochać. Jak to możliwe... Nie wiem. Ale dziękuję Ci.

7 Dziękuję Ci za Twe gromkie besztanie, wybuchy gniewu, wymówki, które ściskały mi serce. Wszystko załatwiałaś od ręki, Bez żadnych okropnych zapowiedzi kary, która ma dopiero nadejść. Koniec. Zrobione. Skrucha przyjęta. Szeroko otwarte ramiona. Uściski. I znów powracał spokój.

8 TY mi pierwsza pokazałaś księżyc I pierwszy śnieg na świerkach, I pierwszy deszcz. Byłem wtedy mały jak muszelka, A czarna suknia mojej matki szumiała jak Morze Czarne...

9 Dziękuję Ci za to, że dopasowywałaś swoje życie do mojego
Dziękuję Ci za to, że dopasowywałaś swoje życie do mojego. Dziękuję za poczucie, że nie ma dla Ciebie na tym świecie nic droższego, niż nasza miłość .Dzięki Tobie czuję się chcianym dzieckiem, potrzebnym i wartościowym człowiekiem. Dziękuję Ci za to, że Jesteś.

10 "Dziękuję, że we mnie wierzysz" Zszarpane nerwy, nieprzespane noce, zrujnowane plany, nieudane kolacje, zniszczone dywany, porysowane meble, zapchane zlewozmywaki, podeptane grządki. Wszystkie rozczarowania i klęski, wielkie i małe, które znikały na drugi dzień. Dziękuję Ci, ze mi przebaczałaś. Dziękuję Ci za przekonanie, że najcenniejszym skarbem życia jest własne dziecko.

11 Nie mogę Cię kłamać, nie mogę oszukać. Potrafię Ci dawać
Nie mogę Cię kłamać, nie mogę oszukać. Potrafię Ci dawać. Potrafię Cię kochać... Ty także mnie kochasz, Ty pielęgnujesz, Mnie nie uderzysz, Mnie nie... zabijesz... Zawsze ja czuję Twe serce w moim, Zawsze też daję serce Ci moje. Pamiętaj mamo uczucie moje, Gdyż zawsze ja kocham Ciebie i serce Twoje.

12


Pobierz ppt "Dzień Matki JJ Włącz głosniki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google