Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Drwal energicznie tnie drzewo aby wywiązać się z dziennej normy. Przechodzień widzi, że postępy są marne i zwraca się do niego słowami Dlaczego nie zrobisz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Drwal energicznie tnie drzewo aby wywiązać się z dziennej normy. Przechodzień widzi, że postępy są marne i zwraca się do niego słowami Dlaczego nie zrobisz."— Zapis prezentacji:

1 Drwal energicznie tnie drzewo aby wywiązać się z dziennej normy. Przechodzień widzi, że postępy są marne i zwraca się do niego słowami Dlaczego nie zrobisz sobie przerwy, aby naostrzyć piłę? Na to drwal, nie przestając piłować…

2 Aby cokolwiek zmienić w naszym życiu, musimy się zatrzymać, choć na chwilkę. Czy potrafisz się zatrzymać?

3 Przechodzień pyta: Dlaczego nie zrobisz sobie przerwy, aby naostrzyć piłę? Na to drwal: Nie mam czasu, mam za dużo drewna do pocięcia!

4 Nawyk 7 Naostrz piłę Jest to nawyk odnowy, cecha charakteryzująca ludzi sukcesu. Stałe uczenie się, ćwiczenia, dbałość o zdrowie, relaksacja – pomagają zachować równowagę w czterech obszarach naszego życia - fizycznym, umysłowym, emocjonalno/socjalnym, duchowym. Jeśli brak tego nawyku, ciało słabnie, umysł pracuje mechanicznie, emocje są płytkie, duch niewrażliwy, a człowiek egocentryczny. [Stephen Covey]


Pobierz ppt "Drwal energicznie tnie drzewo aby wywiązać się z dziennej normy. Przechodzień widzi, że postępy są marne i zwraca się do niego słowami Dlaczego nie zrobisz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google