Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Związek Zawodowy KONTRA Program Opieki dla Związkowców i ich Rodzin.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Związek Zawodowy KONTRA Program Opieki dla Związkowców i ich Rodzin."— Zapis prezentacji:

1

2 Związek Zawodowy KONTRA Program Opieki dla Związkowców i ich Rodzin.

3

4 Największy udział w rynku - co trzeci klient kancelarii odszkodowawczych wybiera Votum S.A. Najwyższa na rynku suma odszkodowań uzyskanych od ubezpieczycieli, Największa na rynku ilość przeprowadzonych postępowań odszkodowawczych i procesów, Nawet 1 milion zł samego zadośćuczynienia za obrażenia ciała, Nawet 450 tys. zł zadośćuczynienia i odszkodowania za utratę najbliższych członków rodziny, Nawet 290 tys. zł odsetek za opóźnienie ubezpieczyciela, Jedna z najszybciej rozwijających się spółek giełdowych, Kancelaria KAiRP dwudziesta w Polsce wg rankingu Rzeczpospolitej (trzecia w województwie dolnośląskim), Tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play nieprzerwanie od pięciu lat, Po raz kolejny prestiżowy tytuł Diament Forbes.

5 Przyjęcie Kanonu Dobrych Praktyk Rynku Finansowego (na mocy uchwały Zarządu z dnia 9 maja 2008 r.).

6 poszkodowanym w wypadkach przy pracy uczestnikom wypadków komunikacyjnych poszkodowanym w wypadkach w rolnictwie rodzinom, które utraciły najbliższych

7 NIE POBIERAMY WYNAGRODZIENIA WSTĘPNEGO! DZIAŁAMY WEDŁUG ZASADY: NAJPIERW TWOJE ODSZKODOWANIE, POTEM NASZE WYNAGRODZENIE! Dzięki nam zyskujesz najszerszą obsługę, bezpieczeństwo i wygodę na każdym etapie sprawy: nie musisz sam zebrać całej dokumentacji – podejmujemy działania zmierzające do ustalenia sprawcy, jego ubezpieczyciela, oraz wszystkich dowodów pozwalających uzyskać najwyższe odszkodowanie, nie musisz godzić się na warunki ubezpieczyciela – w ramach naszej umowy masz zapewnioną reprezentację w procesie, Ty decydujesz czy odszkodowanie jest wystarczające – Klient decyduje o wytoczeniu procesu lub ugodzie,

8 Uzyskujemy najwyższe odszkodowania- nawet ponad 1 milion zł samego zadośćuczynienia za obrażenia ciała, Votum nie pobiera wynagrodzenia od uzyskanych zwrotów kosztów leczenia, rehabilitacji i sprzętu ortopedycznego, Votum nie pobiera wynagrodzenia od uzyskanych zwrotów kosztów związanych z pogrzebem, Votum nie pobiera wynagrodzenia od uzyskanych nieskapitalizowanych rent.

9 Zapewniamy największe możliwości: największa na rynku ilość przeprowadzonych postępowań odszkodowawczych i procesów, najwyższa na rynku suma odszkodowań uzyskanych od ubezpieczycieli, największy udział w rynku - co trzeci klient kancelarii odszkodowawczych wybiera Votum S.A. bezpłatne szkolenia dla członków ZZ Kontra program opieki dla członków Rodziny związkowców z ZZ Kontra.

10 Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo: spółka giełdowa nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, roszczenia naszych klientów są objęte ochroną do kwoty 2 mln zł, wynikająca z naszego ubezpieczenia OC, - to Ty decydujesz o wytoczeniu procesu przez naszą kancelarię lub o zawarciu ugody.

11 Dla Członków ZZ Kontra – preferencyjne warunki finansowe!

12 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ!


Pobierz ppt "Związek Zawodowy KONTRA Program Opieki dla Związkowców i ich Rodzin."

Podobne prezentacje


Reklamy Google