Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warszawa, 3 marca 2011 Małgorzata Rostkowska. Tegoroczne hasło – „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie”– „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warszawa, 3 marca 2011 Małgorzata Rostkowska. Tegoroczne hasło – „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie”– „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje."— Zapis prezentacji:

1 Warszawa, 3 marca 2011 Małgorzata Rostkowska

2 Tegoroczne hasło – „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie”– „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie”

3 Rusza program edukacyjny "W Sieci""W Sieci" Program edukacyjny "W Sieci" opracowały firma Microsoft i Fundacja Dzieci Niczyje, pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Ogłoszono go 8 lutego w Dniu Bezpiecznego Internetu, a świętokrzyska policja - jako pierwsza w kraju - zgłosiła chęć udziału w nim. Autorzy programu chcą nim objąć całą Polskę Program jest skierowany do uczniów dwóch ostatnich klas gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. W czasie szkolenia młodzież obejrzy 25-minutowy materiał wideo stylizowany na talk-show. Na nagraniu popularna wśród młodzieży piosenkarka Ewa Farna rozmawia z dziewczyną i chłopakiem, którzy zetknęli się z zagrożeniami płynącymi z sieci. Film uzupełnia komplet scenariuszy zajęć lekcyjnych dotyczących bezpieczeństwa w Internecie.

4 Zapowiadana jest Kampania PRYWATNOŚĆ Zapowiadana jest Kampania poświęcona UZALEŻNIENIOM

5 Zachęcam do intensywnego uświadamiania swoich kolegów nauczycieli, a przede wszystkim rodziców uczniów o zagrożeniach płynących z Internetu. Dziękuję za uwagę mrostkow@oeiizk.waw.pl


Pobierz ppt "Warszawa, 3 marca 2011 Małgorzata Rostkowska. Tegoroczne hasło – „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie”– „Internet to więcej niż zabawa. To Twoje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google