Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przede wszystkim służą do rysowania elementów graficznych na komputerze, ale powodzeniem może działać w zastępstwie myszy komputerowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przede wszystkim służą do rysowania elementów graficznych na komputerze, ale powodzeniem może działać w zastępstwie myszy komputerowej."— Zapis prezentacji:

1

2 Przede wszystkim służą do rysowania elementów graficznych na komputerze, ale powodzeniem może działać w zastępstwie myszy komputerowej

3 Tablet składa się ze specjalnej podkładki oraz wskaźnika zwanego piórkiem (rysikiem), zwykle w kształcie długopisu. Ruch rysika po podkładce jest przenoszony do komputera jako informacja o bieżącym położeniu oraz o sile nacisku wskaźnika na tablet. Bardziej złożone konstrukcje rejestrują również nachylenie i obrót (wokół własnej osi i względem powierzchni tabletu) celem odwzorowania tego ruchu przy np. dokładnej imitacji smugi farby z pędzla.

4 Ok 219,00 zł Ok 4340,00 zł Ok 6699,00 zł Ok 9826,00 zł Ok 135,17 zł Ok 518,99 zł

5 Tablet graficzny zarówno do domowych jak i profesjonalnych zastosowań przystosowany dla osób prawo- i lewo ręcznych, podłączany przez złącze USB. Obszar roboczy wynosi 147 x 92 mm. Tablet o czułości 2540 dpi z siłą nacisku 1024. Cena ok 389,00 zł


Pobierz ppt "Przede wszystkim służą do rysowania elementów graficznych na komputerze, ale powodzeniem może działać w zastępstwie myszy komputerowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google