Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

START Sprawdzona i przewidywalna ścieżka, która poprowadzi Cię do sukcesu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "START Sprawdzona i przewidywalna ścieżka, która poprowadzi Cię do sukcesu."— Zapis prezentacji:

1 START Sprawdzona i przewidywalna ścieżka, która poprowadzi Cię do sukcesu.

2

3 Drodzy Członkowie ForeverGreen, Dołączając do ForeverGreen, dokonaliście właściwego wyboru. Wasz wybór wiele o Was mówi, a nasze drogi być może nie skrzyżowały się przez przypadek. Rozwijając się bardzo dynamicznie, dokonujemy przełomu w świecie biznesu. W każdym budzimy świadomego przedsiębiorcę, bez względu na to kim jest i gdzie mieszka. Dzięki nam światowa gospodarka może dotrzeć do drzwi każdego domu na świecie. Tu i teraz. Z radością dzielimy się naszą wizją. Chcemy pomóc Wam i Waszym bliskim zbudować szczęśliwe życie na trzech filarach ForeverGreen. Pierwszy z nich to FGXpress TM, nasz wiodący produkt i propozycja biznesowa nakierowana na szybki wzrost i przyciągająca zainteresowanie. Drugi filar to marka Farmer’s Market, stworzona zgodnie z zasadą, że zdrowie to kwestia nawyków, a nie jednorazowych zrywów. Farmer’s Market to ciągle rozbudowywany katalog najwyższej jakości, zdrowych produktów i składników, dzięki któremu łączy nas wspólna idea. Ostatnim filarem jest U of YOU, rozwój osobisty, nasz autorski wkład w rozwój ludzkości. Filar ten został stworzony po to, by pomóc Wam kreować własne życie, a nie żyć jedynie mechanicznie. Bazuje on na świadomości, że rozwój osobisty warunkuje osiagnięcie sukcesu w życiu zawodowym. W ForeverGreen wierzymy, że jedynym trwałym i najważniejszym produktem na rynku jest człowiek! ForeverGreen stawia bardziej na jakość usług niż na skuteczność sprzedaży. ForeverGreen to wizja większa niż my sami, wizja, której nikt i nic nie jest w stanie przeszkodzić. ForeverGreen to przekonanie, że każde nasze działanie będzie lepsze od poprzedniego. ForeverGreen jest jak wiecznie zielone drzewo, które delektuje się każdą chwilą, każdej pory życia. Miejscem, gdzie dzisiejszy szczyt staje się fundamentem jutra. Zawsze zielone, zawsze się rozwija, rośnie. ForeverGreen skłania do postawienia sobie pytań: Jak dzisiaj zaznaczam swoją „obecność”? Co robię, by zmienić świat na lepszy? To przywilej móc zaangażować się wspólnie w coś, co uczyni nasze życie szczęśliwym, pełnym sukcesów i rozwoju, w ramach platformy biznesowej, której podstawą jest wiara, że świat można zmienić krok po kroku, zaczynając od jednostek. Ostatecznie wszyscy stanowimy wspólnotę. Witaj w ForeverGreen. Witaj w domu. Ron Williams, Dyrektor Generalny, Założyciel i Prezes Zarządu

4 WSTĘPWSTĘP Historia zespołu ForeverGreen TM jest historią bogatą zarówno w wyzwania i sukcesy, jak i lekcje, z których wyciągnęliśmy ogrom wiedzy i właściwe spojrzenie. Mając za sobą dekady zbiorowego doświadczenia w branży marketingu sieciowego i posiadając unikalną i pełną znaczenia wizję, pragniemy podzielić się z wami sprawdzoną ścieżką prowadzącą do zdobycia umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. Nasza sprawdzona ścieżka wiodąca do sukcesu oparta jest o następujące zasady:  Sukces nigdy nie jest wynikiem „szczęścia”, ślepego trafu czy przypadku. Zawsze zbierzesz to, co wcześniej zasiejesz. Sukces osiąga się poprzez proces uczenia się i angażowania w sprawdzone i przewidywalne wzorce działania, które przynoszą przewidywalne wyniki. Posiadasz naturalne umiejętności wymagane do odniesienia sukcesu. Dzięki oddaniu, ciężkiej pracy i konsekwencji będziesz mógł udoskonalić te umiejętności i zamienić je w skutecznie działające umiejętności, które sprawdzą się zarówno w budowaniu biznesu, jak i w życiu.   W tymprocesie zaangażujesz się w różne działania, które pozwolą ci „użyczyć” nabytych umiejętności innym, w miarę, jak będziesz je rozwijał dla siebie samego. Ucząc się odkryjesz, że jeśli ktoś będzie się wzorował na Tobie, proces ten będzie w stanie powielić nawet najmniej doświadczony Partner. Zachęcamy Cię do tego, żebyś stał się w tym procesie przewodnikiem, kimś, kto nauczy tego swoich nowych Partnerów i swój zespół. Jeśli opanujesz tę umiejętność, będziesz mógł rozpocząć biznes, który pozwoli Ci osiągać wyróżniające Cię dochody.

5 KrokKrok1: Dołącz do FGXpress™ i Określ Swoje „Dlaczego” „Zbyt wielu ludzi koncentruje się wyłącznie na działaniu, co powoduje, że są oni zaślepieni i zabiegani. Kiedy określamy swoje cele, zadania i wizję, i w oparciu o nie podejmujemy działania, nie tylko rozświetla to nasze dusze od środka, przyciągając innych, ale również nasze działania stają się dla nas przyjemnością i zabawą, tak jak praca wykonywana z zamiłowania” – Ron Williams, U of You. Dołączenie do FGXpress TM jest proste. To koszt 12$. Witaj w domu! Po zakończeniu procesu rejestracji ze swoim sponsorem, usiądź i spisz swoje cele. Dokąd chcesz, aby Twój biznes Cię doprowadził? Co chcesz osiągnąć dzięki współpracy z FGXpress TM ? Odpowiedź na te pytania będzie Twoim „dlaczego” – motorem napędzającym Twój sukces. Mocne argumenty pomogą Ci przetrwać trudniejsze chwile oraz zmobilizują Cię, aby osiągnąć więcej. Dlatego zapisz swoje odpowiedzi na pytanie „dlaczego”, a następnie czytaj je często podczas Twojej przygody z FGXPress TM. Moje „Dlaczego”: Krok 2: Złóż Odpowiednie Pierwsze Zamówienie „To, w jaki sposób postrzegają Cię ludzie, determinuje i kształtuje rezultaty Twoich działań. Jeśli okażesz strach i niepewność w działaniu, to możesz być pewien, że te emocje udzielą się również Twojemu kandydatowi. Jako lider, składając swoje pierwsze zamówienie, ustanawiasz wzorzec odwagi, pewności siebie i wiary w to co robisz. Bądź takim liderem, za jakim chciałbyś podążać” – Ron Williams, U of You.

6 Składając swoje pierwsze zamówienie, uważnie wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim celom, Twojej motywacji do pracy, i który uwzględnia Twoją obecną sytację finansową oraz oczekiwane rezultaty. Pamiętaj, że Twoi kandydaci złożą takie samo pierwsze zamówienie, jakie Ty złożysz teraz. Wybierz jeden z następujących pakietów: PakietKonsumencki:Jednorazowypakiet umożliwiający zapoznanie się z wszystkimi produktami FGXpressTM w niższej cenie. Pakiet Startowy: Rozpocznij swój biznes jako działalność dodatkową z produktami w niższej cenie oraz bezpłatnym biletem na Wydarzenie. Otrzymasz automatycznie status Star 2 przez okres swoich pierwszych 12 tygodni w biznesie. Pakiet All-Star: Rozpocznij z tym pakietem działalność globalną, a otrzymasz największe upusty cenowe, dwa bezpłatne bilety na Wydarzenie, a także automatyczny status Star 2 przez okres swoich pierwszych 12 tygodni w biznesie. Dodatkowo jeśli uzyskasz rangę Star 4 w okresie pierwszych 6 miesięcy od rejestracji, otrzymasz premię w wysokości 1000 USD. Krok 3:Krok 3: Ustaw Autosywysyłkę „Stań się produktem produktu, a stworzysz pewność i zaufanie, które przeniesie się na innych, tak, że ich zapotrzebowanie na produkt przewyższy Twój własny jego zapas. Oto właściwy klucz do sukcesu… bądź mądry” - Ron Williams, U of You.

7 Autowysyłka jest istotnym elementem Twojego sukcesu. Zanim rozpoczniesz budowę swojego biznesu, upewnij się, że dysponujesz wystarczającą ilością produktów na swoje własne potrzeby, na potrzeby Twojej rodziny oraz Twoich pontecjalnych partnerów biznesowych. Składanie nowego zamówienia co miesiąc może okazać się pracochłonne i trudne do zapamiętania, dlatego też jaknajszybciej wybierz opcję Autowysyłki. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie opcji SmartOrder Autoship, a następnie zadbanie o to, żeby każda osoba, która przystąpi do FGXpressTM zrobiła to samo. Usługa SmartOrder Autoship zawiera po jednym produkcie FGXpressTM każdego rodzaju za 100 QV. Oznacza to, że korzystając z tego automatycznego zamówienia, będziesz mógł również zoptymalizować korzyści płynące z planu kompensacyjnego. Krok 4: Zdobądź Niezbędne Narzędzia i Naucz się Ścieżki do Sukcesu „Pamiętaj, że Twój sukces zawodowy nigdy nie przewyższy Twojego rozwoju osobistego. Prawdziwy sukces odniesiesz jedynie wówczas, gdy będziesz sobą. Gwarancją zrównoważonego rozwoju jest bycie sobą. ForeverGreen TM jest domem, nie motelem. To jest Twoja szansa na zmianę wzorców Twojego życia” – Ron Williams, U of You. Chcemy abyś odniósł sukces. Z chwilą, gdy nauczysz się być przewodnikiem w procesie szkolenia, Twój biznes zacznie się duplikować na wielką skalę. Możesz to osiągnąć dzięki codziennym powtórkom, ćwiczeniom, a przede wszystkim wykorzystaniem w praktyce umiejętności, których się nauczyłeś. Dodatkowo, oprócz innych narzędzi, bardzo istotne jest Twoje uczestnictwo w szkoleniach U of You. Jest to doskonały sposób na zdobycie wiedzy o firmie i o tym, jak rozwijać swój biznes. Szkolenie to pomoże Ci przeżyć życie według planu, a nie według przypadku.

8 Krok 5:Krok 5: Zbuduj Wiarę „Słowo „odpowiedzialność” jest często niewłaściwie używane i błędnie interpretowane. Jest ono rozumiane jako pewnego rodzaju ciężar lub obowiązek. Jednak w istocie oznacza ono: „To ja jestem mocą sprawczą”. Powszechnie znane jest powiedzenie: „Jeśli coś ma się wydarzyć, to zależy to ode mnie’’. Zacznij dzisiaj planowanie swojego sukcesu od zaprojektowania siebie. Nie marnuj swojego paliwa, żeby wysłać rakietę w kosmos – możesz poczuć się osamotniony. Zmiany dokonują się w społeczności. Stań się autorem swojego sukcesu” – Ron Williams, U of You. Tak jak w każdym rozwijającym się biznesie, spotkasz na swojej drodze sceptyków, którzy sprawią, że czasami będziesz się czuł przytłoczony. Istotne jest, aby Twoje „naczynie z wiarą” w sukces było zawsze pełne, wtedy poradzisz sobie ze sceptykami i zachowasz wiarę w siebie i swoje możliwości. Zacznij budować wiarę w siebie, firmę i branżę, posługując się poniższymi zasadami: Sprzedaż bezpośrednia pomaga ludziom kierować swoim życiem i może pomóc Ci wziąć życie w swoje ręce, Produkty FGXpress TM są skuteczne i najwyższej jakości, Firma ForeverGreen TM ma olbrzymi potencjał wzrostu, System szkoleń pozwoli Ci zdobyć nowe umiejętności, których rozwijanie i praktyczne wykorzystywanie zapewni Ci sukces. Najlepszym sposobem na zbudowanie wiary jest zdobycie wiedzy i umiejętności jej praktycznego zastosowania oraz nauczenie tego samego innych, tak aby sami mogli zostać przewodnikami na Ścieżce do Sukcesu. Konsekwentnie używaj produktów i dziel się z innymi swoimi osobistymi doświadczeniami i rezultatami ich używania. Im bardziej Ty sam będziesz wierzył w siebie, tym bardziej będą wierzyć w Ciebie inni.

9 Krok 6:Krok 6: Stwórz i Utrzymujj Listę Kandydatów „Zdobywając doświadczenie w branży, nauczyłem się trudnej lekcji, że demonem tego biznesu są wyobrażenia. Wielka wizja pozbawiona działania jest oszukiwaniem innych, oszukiwaniem siebie, a nawet prawdopodobnie oszukiwaniem samego Stwórcy. Każdy szczegół służy jako latarnia, która oświetla Twoje marzenia i wizję. Katalizatorem sukcesu jest systematyczne działanie i konsekwentne realizowanie swoich założeń” – Ron Williams, U of You. Tworzenie i utrzymywanie listy kandydatów to dwie zupełnie różne umiejętności. Zacznijmy od Twojej pierwszej listy kandydatów. Zrób listę minimum 100 osób, które znasz. Nie osądzaj ich z góry. To, że nie wiesz, czy będą zainteresowani produktami lub biznesem FGXpress TM, wcale nie oznacza, że nie będą. Na następnej stronie znajdziesz formularz, który pomoże Ci sporządzić Twoją pierwszą listę kandydatów. Pamiętaj, zapisanie 100 osób to zupełnie co innego niż pomyślenie o tym, więc upewnij się, że faktycznie wszystkich zapisujesz. Gdy zaangażujesz się w ten biznes jeszcze bardziej, nauczymy Cię, jak prowadzić swoje życie, by lista kandydatów stale rosła. Ta umiejętność, jeśli ją posiądziesz, stanie się dla Ciebie bezcenna. Jak identyfikować potencjalnych kandydatów do biznesu? Gdy zaczniesz pracować z listą kandydatów, skorzystaj z poniższego formularza. Pomoże Ci on zidentyfikować potencjalnych kandydatów na partnerów biznesowych. Lista ta nie jest listą zamkniętą, dlatego miej otwarty umysł kiedy zaczynasz spisywać nazwiska.

10 Czy znasz kogoś, kto: Szuka nowej pracy Ma silną motywację Odnosi sukcesy w biznesie Ma wielu przyjaciół Ma stresującą pracę Ma zdolności przywódcze Nienawidzi przegrywać Potrzebuje poprawy sytuacji finansowej Członkowie rodziny: Najbliższa rodzina: współmażonek, dzieci, bracia, siostry, rodzice, Dalsza rodzina: ciocie, wujkowie, kuzyni, siostrzeńcy, dziadkowie, teściowie, Przyjaciele, sąsiedzi, każdy z listy osób, którym wysyłasz kartki z wakacji. Kontakty przez dzieci: Nauczyciele, trenerzy, koła zainteresowań, rodzice innych dzieci, środowisko harcerskie, opiekunki do dzieci, kierowca autobusu szkolnego, itp. Grupy społeczne i kościelne: Znajomi z okresu szkolnego czy studiów, z grupy absolwentów, grupy z kręgielni, siłowni, znajomi z kościoła, Wpółpracownicy: Z obecnej i poprzedniej pracy, z obecnej i poprzedniej pracy Twojego małżonka, Ludzie, z którami masz coś wspólnego: Właściciel mieszkania, Listonosz, Ochroniarz, Sprzątaczka, Instalator kablówki, Adwokat, Optyk, Farmaceuta, Fryzjer, Akwizytor, Złota rączka, Kelner, Mechanik, Opiekun, Dietetyk, Agent nieruchomości, Diler samochodowy, Sprzedawca telefonów, Sprzedawca systemów zabezpieczeń, Sprzedawca biżuterii, Sprzedawca mebli, Pracownik biura podróży.

11 Lista kandydatów 1 26 227 328 429 530 631 732 833 934 1035 1136 1237 1338 1439 1540 1641 1742 1843 1944 2045 2146 2247 2348 2449 2550

12 5176 5277 5378 5479 5580 5681 5782 5883 5984 6085 6186 6287 6388 6489 6590 6691 6792 6893 6994 7095 7196 7297 7398 7499 75100

13 Krok 7:Krok 7: Naucz się zapraszać „Różnica między życiem według planu, a życiem według przypadku polega na tym, że życie przypadkowe skazuje Cię na pastwę losu i nie masz na nic wpływu. Natomiast życie według planu oznacza, że to Ty ustalasz, co się dzieje teraz w Twoim życiu i co się stanie potem. To przygotowanie pozwala nam skupić się na tym, co nas otacza, i dostosować nasze własne doświadczenie do potrzeb innych. Jest to przeciwieństwem skupiania się na nas samych, które wskazuje na brak przygotowania i skutkuje niepewnością w głosie” – Ron Williams, U of You. Jest to być może najważniejsza z wielu umiejętności, które potrzebujesz w sobie rozwinąć. Jako profesjonalista powinieneś nauczyć się zapraszać ludzi w taki sposób, by widzieli w tym korzyść dla siebie, a nie odczuwali, że to Ty masz w tym jakiś interes. Ważne jest, byś nauczył się zapraszać bez zdenerwowania czy uczucia przytłoczenia w głosie. Znajdź kogoś, członka swojej grupy, kto pozwoliłby Ci ćwiczyć ze sobą i rozpocznij jak najszybciej doskonalenie swojej umiejętności zapraszania. Krok 8: Przeprowadzaj regularne prezentacje swojego biznesu „Za każdy razem, jak wchodzę do jakiegoś pomieszczenia, przypominam sobie, aby wziąć pełną odpowiedzialność za energię w nim obecną. Potem wyobrażam sobie, że każdy robi to samo. Nie ma znaczenia gdzie uchodzi ta energia, ważne jest to, że wszystko zależy ode mnie i to, co ja wnoszę do tego pomieszczenia. To dlatego dzieci dominują nad niemal każdym zatłoczonym pomieszczeniem, do którego wchodzą. Wiedzą, że są najważniejsze!” — Ron Williams, U of YOU

14 Najlepszym sposobem na wprowadzenie innych do projektu FGXpressTM jest zrobić to w zwykłej, bezstresowej atmosferze. Większość p rezentacji odbywa się w domach, na kameralnych spotkaniach przyjaciół, rodziny czy znajomych. Postaw sobie za cel zorganizowanie Twojego pierwszego pokazu w ciągu pierwszych dwóch tygodni od rejestracji. Ustal datę teraz: Prywatna Prezentacja Biznesowa #1 Jeśli wybrałeś już datę swojej prezentacji, zobacz co trzeba zrobić, aby prawidłowo się do niej przygotować. Prywatna Prezentacja Biznesowa: Lista gości. Napisz imiona wszystkich gości, których zaprosisz na prezentację: Lista kontrolna Wybierz miejsce, datę i czas swojego spotkania, Zaproś gości, Potwierdź obecność gości na 24h przed prezentacją, Sprawdź wszystko przed prezentacją, by uniknąć problemów technicznych, Przygotuj materiały, ulotki, kserówki, i wszystko, co będzie potrzebne do rozdania w trakcie prezentacji, Przygotuj potrzebne narzędzia: Bibliografię, książki, Próbki produktów, Swoją własną historię, aby móc podzielić się ze słuchaczami Stwórzplanprezentacji(czas,(czas, przerwy, tematyka) Przygotuj otoczenie: Zaoferuj przekąski, Zadbaj o dobrą atmosferę (muzyka, dekoracje),

15 Krok 9:Krok 9: Przeprowadź Szkolenie Nowego Partnera „Wszyscy możemy stać się zwierciadłami sukcesu. Znam wielu ludzi, którzy uważają się za liderów. Pozwól jednak, że zdradzę Ci sekret: jeśli nie masz żadnego naśladowcy, nie jesteś liderem. W ForeverGreen TM w pełni rozumiemy, że służenie innym zastępuje sztukę sprzedaży. Istnieją tysiące dróg, by przewodzić innym, znajdź jedną z nich!” – Ron Williams, U of YOU Za każdym razem, gdy wprowadzasz nowego Partnera, zaplanuj przeprowadzenie dla niego szkolenia. To jest Twoja szansa, by zostać jego przewodnikiem i pomagać mu zacząć budować jego własny biznes. Używaj narzędzi i umiejętności, jakie zebrałeś, oraz sprawdzonej Ścieżki do Sukcesu, aby pomóc im właściwie wystartować. Krok 10:Wdrażaj i Powtarzaj „Istnieje cecha, która moim zdaniem zastępuje największe umiejętności. Streszcza się ona w jednym słowie: świeżość. Zrozumiałem, że miarą wielkiego przywództwa jest jego świeżość, to na ile świadom będziesz tego, że wciąż stwarzasz siebie na nowo, każdej sekundy, każdego dnia, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba. Choć powtarzanie buduje mięśnie Twojego biznesu, to jeśli stanie się ono rutyną, zatrzymaj się aż poczujesz, że znowu masz świeże podejście. Pozwól, by ludzie czuli Cię tak samo mocno lub nawet mocniej jak głośno Cię słyszą. Jest to po prostu kwestia wyboru”. – Ron Williams, U of YOU. Gdy wykonasz te kroki, powtórz kroki 4-9 i potem znowu i znowu. Powtarzanie tego procesu i powielenie go ze swoimi nowymi Partnerami jest najpewniejszą drogą do sukcesu w Twoim biznesie w FGXpress TM. Gratulacje! Jesteś na dobrej drodze by osiągnąć swoje cele!

16 WITAJ W DOMU


Pobierz ppt "START Sprawdzona i przewidywalna ścieżka, która poprowadzi Cię do sukcesu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google