Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

C K A RT I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu. NASZE PRODUKTY Mini przedsiębiorstwo „CK Art” zajmuje się własnoręcznym wykonywaniem biżuterii z filcu (kolczyków,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "C K A RT I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu. NASZE PRODUKTY Mini przedsiębiorstwo „CK Art” zajmuje się własnoręcznym wykonywaniem biżuterii z filcu (kolczyków,"— Zapis prezentacji:

1 C K A RT I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu

2 NASZE PRODUKTY Mini przedsiębiorstwo „CK Art” zajmuje się własnoręcznym wykonywaniem biżuterii z filcu (kolczyków, bransoletek, korali, naszyjników oraz broszek), malowaniem koszulek oraz produkcją artykułów sezonowych, tj. aniołki robione na szydełku, kartki okazjonalne oraz lizaki. Wszystkie wyrabiane przez nas produkty są przyjazne środowisku. Nasz wiodący produkt  biżuterię z filcu  tworzymy same w domowym zaciszu, jedynie za pomocą naszych dłoni i fantazji. Wzbogacamy ją różnego rodzaju koralikami, dobieranymi w taki sposób, aby trafić w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Biżuterię wykonujemy również na zamówienie. Aniołki robione na szydełku, to piękno w materialnej postaci. Świetnie wyglądają na każdej choince, dodając jej uroku i blasku. Oczywiście nie trzeba ich chować do szafy zaraz po świętach. Tak jak wszystkie nasze produkty, są uniwersalne. Nikt przecież nie powiedział, że mały aniołek nie może stać się wyjątkową ozdobą mieszkania latem.

3 Koszulki kupujemy w sklepie, ale dzięki obecności w naszym mini przedsiębiorstwie osób o wyjątkowych zdolnościach artystycznych, nadajemy im niezwykły charakter poprzez malowanie na nich różnego rodzaju motywów. Obrazy powstają na życzenie naszych klientów, wybrane z bogatego katalogu wzorów lub wymyślone przez samych kupujących. Ponadto można przynieść do naszego stoiska swoją starą koszulkę, a my przywrócimy jej dawny blask. Produkty, które oferujemy naszym klientom są oryginalne i niepowtarzalne. Nie ma drugiej takiej samej pary kolczyków, każda jest jedyna w swoim rodzaju, tak jak nasi klienci. Nasze produkty są skierowanie dla każdego. Przez produkcję biżuterii może się wydawać, iż nie jesteśmy nastawione na męską część klientów, ale to właśnie dla nich powstały koszulki, które oczywiście są przeznaczone również dla kobiet. Spośród ogromnej oferty biżuterii, nasze wyroby wyróżnia niska, przystępna cena i staranność wykonania.

4 CELE I WIZJA CK ART Głównym celem działalności naszego miniprzedsiębiorstwa jest dzielenie się naszą biżuterią oraz innymi artystycznymi wyrobami – które stanowią dla nas rodzaj sztuki, artyzmu. W każdy z naszych produktów – w każdą nawet drobną parę kolczyków – wkładamy cząstkę siebie, własnej inwencji twórczej oraz poczucia estetyki i piękna. Naszej działalności przyświeca także szczytny cel – część naszych dochodów przeznaczamy na wspieranie porzuconych, cierpiących czworonogów ze schroniska Cichy Kąt w Tarnowskich Górach, stąd skrót CK w naszej nazwie. Dążymy do połączenia misji artystycznej z dobroczynną.

5 KONSULTANCI, OPIEKUN ORAZ WSPÓLNICY Konsultantami naszego miniprzedsiębiorstwa są nasi rodzice, którzy chcą aktywnie wspierać naszą działalność. To właśnie oni pomagają nam zareklamować nasze produkty szerszej grupie konsumentów. Zadania bycia konsultantem CK Art podjęli się: Urszula Iwanek, Mariola Mielniczuk, Stanisław Niesporek. Opiekunem naszego miniprzedsiębiorstwa jest Pani mgr Małgorzata Kijak, która wprowadziła nas w świat ekonomii pokazując nam prawa rządzące tym światem. Sandra Janiga – Dyrektor naczelny Klaudia Mielniczuk – Dyrektor ds. administracyjnych Magdalena Miś – Dyrektor ds. finansowych Maria Kwiotek – Dyrektor ds. marketingu Klaudia Zeckei – Dyrektor ds. produkcji Wspólnicy : Edyta Iwanek, Ewelina Michalczyk, Kinga Niesporek oraz Joanna Prokop


Pobierz ppt "C K A RT I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu. NASZE PRODUKTY Mini przedsiębiorstwo „CK Art” zajmuje się własnoręcznym wykonywaniem biżuterii z filcu (kolczyków,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google