Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wizja „Asnyk-Fashion” oferuje koszulki z własnymi oryginalnymi wzorami, firma projektuje także na zamówienie bądź realizuje wzory klienta. Misja Niepowtarzalność.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wizja „Asnyk-Fashion” oferuje koszulki z własnymi oryginalnymi wzorami, firma projektuje także na zamówienie bądź realizuje wzory klienta. Misja Niepowtarzalność."— Zapis prezentacji:

1

2 Wizja „Asnyk-Fashion” oferuje koszulki z własnymi oryginalnymi wzorami, firma projektuje także na zamówienie bądź realizuje wzory klienta. Misja Niepowtarzalność i innowacyjność koszulek zapewnia szeroka gama unikatowych wzorów firmy, które są tworzone przez jednego z pracowników. Klient może wybrać nadruk z istniejących już projektów, według swojego uznania zaprojektować t-shirt lub użyć własnego wzoru. Rozmiary koszulek wahają się od XS do XXL z czego można wybrać damski, męski lub dziecięcy. Cele W przyszłości firma będzie zajmowała się również dystrybucją gadgetów reklamowych z dowolnymi nadrukami (kubki, długopisy, plakietki, podstawki itp.)

3 „Asnyk-Fashion” posiada 7 wspólników z klasy 2B Szymon JaroszMarcin StańczykBartek KopaczkaKatarzyna Żarczyńska Paweł PyśJan NowakowskiDominik Kosatka

4 Anna Konecka & Magdalena Lorek DYREKTOR NACZELNY Jest szefem miniprzedsiębiorstwa. Od jego kwalifikacji, umiejętności kierowania ludźmi oraz zdolności przewidywania zachowań gospodarczych zależy sukces miniprzedsiębiorstwa. Patrycja Wiciejowska & Beata Dietrich DYREKTOR ds. FINANSOWYCH Jego sumienność i operatywność są niezbędne do sprawnego funkcjonowania miniprzedsiębiorstwa. Zarządza zasobami finansowymi i jego zadaniem jest takie gospodarowanie pieniędzmi, by w odpowiednim czasie można było zapłacić za materiały i usługi. Victoria Chudy & Marcin Janusz DYREKTOR ds. MARKETINGU W gospodarce rynkowej marketing jest kluczem do pożądanych, wysokich zysków.Sztuką jest bowiem sprzedać odpowiedni towar po cenie, która pozwoli miniprzedsiębiorstwu na osiągnięcie satysfakcjonującego wyniku finansowego.

5 Iwona Wiciejowska Firma: Brugi Rafał Łopatecki Firma: MKS Bielsko-Biała Zdzisław Konecki Firma: ATA Centaurys Opiekun mgr Robert Michalski.

6


Pobierz ppt "Wizja „Asnyk-Fashion” oferuje koszulki z własnymi oryginalnymi wzorami, firma projektuje także na zamówienie bądź realizuje wzory klienta. Misja Niepowtarzalność."

Podobne prezentacje


Reklamy Google