Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miniprzedsiębiorstwo NIEWAŻNE COMPANY zostało założone przez sześcioosobową grupę najlepszych przyjaciół a zarazem ludzi cechujących się wielką ambicją.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miniprzedsiębiorstwo NIEWAŻNE COMPANY zostało założone przez sześcioosobową grupę najlepszych przyjaciół a zarazem ludzi cechujących się wielką ambicją."— Zapis prezentacji:

1

2 Miniprzedsiębiorstwo NIEWAŻNE COMPANY zostało założone przez sześcioosobową grupę najlepszych przyjaciół a zarazem ludzi cechujących się wielką ambicją. Nie ważne miejsce, ważna jest ekipa… ~ Mateusz Wójtowicz

3 Przedmiot działalności Wszyscy członkowie naszego miniprzedsiębiorstwa charakteryzują się ogromną pomysłowością a zarazem logicznym myśleniem. Szybko więc doszliśmy do wniosku że chcemy produkować naklejki. Nasze produkty wyróżnia niska cena. Koszty produkcji są bardzo niskie a co za tym idzie również koszty sprzedaży co powinno przyciągnąć dużą ilość klientów. Jednak największym plusem naszych naklejek będą oryginalne napisy jak chociażby: kultowe oraz dobrze wszystkim znane cytaty nauczycieli z naszej szkoły, postaci z Internetu, polskich filmów itd. Nie zamierzamy ograniczać się jednak tylko do jednego rodzaju produktów dlatego myśląc przyszłościowo chcielibyśmy sprzedawać tematyczne piórniki, kubki oraz wiele innych rzeczy.

4 Dla kogo to wszystko? Rozsądna polityka cenowa sprawiła że każdy będzie mógł zakupić nasz produkt. Stawiając się na miejscu przeciętnego ucznia łatwo domyślamy się że nie będziemy chętni na zakup rzeczy droższych niż np. 5-10 zł. Nawet jeżeli już spodoba nam się taki produkt to nie zdecydujemy się łatwo na wydanie takiej kwoty. Jednak gdy mamy możliwość zakupienia czegoś czego cena liczona jest w groszach z lekkością zdecydujemy się na zakup nawet kilku sztuk. Poza tym kto nie chciałby przykleić swojemu koledze naklejki z tekstem nauczyciela od matematyki: Przecież to było w gimnazjum ;)

5 Skład miniprzedsiębiorstwa Mateusz Wójtowicz – dyrektor naczelny Jakub Kroker – dyrektor ds. finansów Łukasz Obermann – dyrektor ds. marketingu Damian Borkowski – wspólnik Błażej Surowiecki – wspólnik Jakub Szypuła – wspólnik prof. Grzegorz Tyroń – opiekun


Pobierz ppt "Miniprzedsiębiorstwo NIEWAŻNE COMPANY zostało założone przez sześcioosobową grupę najlepszych przyjaciół a zarazem ludzi cechujących się wielką ambicją."

Podobne prezentacje


Reklamy Google