Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BŁYSKOTKI ROK ZAŁÓŻENIA 2012 BŁYSKOTKI sp. j. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie Opiekun: mgr Maria Kaczorowska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BŁYSKOTKI ROK ZAŁÓŻENIA 2012 BŁYSKOTKI sp. j. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie Opiekun: mgr Maria Kaczorowska."— Zapis prezentacji:

1 BŁYSKOTKI ROK ZAŁÓŻENIA 2012 BŁYSKOTKI sp. j. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie Opiekun: mgr Maria Kaczorowska

2 Zajmuje się produkcją i sprzedażą, różnego rodzaju bransoletek i innej biżuterii. Wizja : Błyskotki to firma pierwszego wyboru dla klientów nabywających biżuterię. Misja : Jakość i rzetelność wzbudza zaufanie klientów.

3

4

5

6 Moda na biżuterię nigdy się nie znudzi. Bez względu na to czy jest ona wykonana z drogiego materiału (np. złota) czy z tańszego zawsze będzie miała swoich zwolenników. Okazuje się, że biżuterię można wykonać niemal ze wszystkich dostępnych materiałów: kolorowej muliny, nici, kabli, włóczki czy koralików. Wśród młodzieży i nie tylko bardzo lubiana jest biżuteria w postaci bransoletek, które wykonuje się z rzemyków. Bransoletki te wykonuje się ręcznie, pasują praktycznie do wszystkiego a ich cena nie jest wysoka, stąd ich popularność.

7

8

9

10

11

12


Pobierz ppt "BŁYSKOTKI ROK ZAŁÓŻENIA 2012 BŁYSKOTKI sp. j. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie Opiekun: mgr Maria Kaczorowska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google